فریلنسر

masoud78

0/5 (0 بازخورد)
تاریخ عضویت 1400/07/04
کارشناس تولید محتوا | 4 سال تجربه حرفه‌ای در حوزه مقاله‌نویسی

از 19 سالگی و بعد از گذشت دوران پرفراز و نشیب کاردانی وارد حوزه تولید محتوا شدم، سعی کردم با نوشتن در فضای مجازی، یاد بگیرم که به چه صورت کلامم رو برای اهداف مختلف در صفحات اینترنتی به‌صورت کلمه به کلمه بنویسم. علاقه زیادی به این حوزه پیدا کردم و حدودا 4 سالی هست که دارم با تولید محتوا زندگی میکنم. دوره‌های آموزشی مختلفی رو دیدم، مقالات و کتاب‌های زیادی رو در رابطه با تولید و بازاریابی محتوا مطالعه کردم.

سعی کردم در سال سومی که وارد این حوزه شدم نیم‌نگاهی هم به مباحث مختلف دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات، ایمیل مارکتینگ و موارد دیگه داشته باشم. همین موضوع باعث شد تا ارزش تولید محتوا برای من بیشتر از گذشته بشه و سعی کنم که به‌صورت حرفه‌ای‌تر داخل این حوزه فعالیت کنم.

برای حرفه‌ای‌تر کردن خودم و بالا بردن کیفیت محتواهام در دوره کاراموزش بهار 1400 آکادمی وبسیما (پروکسیما) شرکت کردم و نفر اول این دوره شدم. بعد از این دوره سعی کردم در کنار تمامی مباحثی که در 3 ماه کارآموزش یاد گرفتم کتاب‌های مختلفی رو مطالعه کنم و دوره‌های بیشتری رو بگذرونم. تمامی این موضوعات و تجربیاتی که در تمامی پروژه‌های ریز و درشت به‌دست آوردم باعث شد تا خودم رو فردی مطمئن در این حوزه بدونم.

حالا عاشقانه به کار تولید محتوا ادامه میدم و سعی میکنم تا با محتواهایی که بر روی صفحات مختلف تایپ میکنم، خودم و دیگران رو به اهدافشون در فضای مجازی نزدیک‌تر کنم.

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های تکمیل شده

0

پروژه های لغو شده

0

سرویس در حال انجام

0

سرویس تکمیل شده

0

سرویس لغو شده

Retry Layer 1