ژاکت سرویس از قوانین جمهوری اسلامی ایران و تجارت الکترونیک تبعیت می‌کند.

امیدواریم که شما هم با شرایط و ضوابط وبسایت ما موافق باشید زیرا شرط ثبت نام و استفاده از وبسایت ما پذیرفتن این قوانین می باشد.
استفاده شما از سایت به این معنی میباشد که شما با این خط‌مشی‌های حریم خصوصی موافقت کرده‌اید. البته ممکن است این خط‌مشی‌ گاهی اصلاح و یا به‌روز گردد. ادامه‌ی استفاده‌ی شما از این وب‌سایت بعد از اعمال تغییرات، به عنوان موافقت با آن تغییرات در نظر گرفته خواهد شد، بنابراین لطفا این خط‌مشی‌ را هرازگاهی جهت اطلاع از آخرین به‌روزرسانی‌ها چک کنید.

در ژاکت سرویس حریم خصوصی شما برای ما مهم است و اطلاعات شخصی شما را در اختیار افراد غیر قرار نمی‌دهیم. اطلاعات شما تنها در مواقعی که برای توسعه یا بهبود خدمات وبسایت Service.zhaket.com نیاز باشد و یا ضرورت قانونی ایجاب کند، استفاده خواهد شد.

ما اطلاعاتی که برای بهبود فرآیندهای سیستم و خدمت‌رسانی نیاز است را جمع‌آوری می‌کنیم تا شما بتوانید تجربه‌ی بهتری از کار کردن با این وبسایت و خدمات آن داشته باشید. اطلاعاتی که شما در فرآیند ثبت نام ارائه می‌دهید – از جمله اطلاعات تماستان –  نزد وبسایت محفوظ و امن خواهد ماند.

البته توجه داشته باشید که طبیعتا اطلاعاتی که شما به انتخاب خودتان در سایت منتشر می‌کنید (نظیر تصاویر، ویدئوها، متون، موسیقی‌ها، نظرات، خدمات و محصولات و هرآنچیزی که در معرض عموم است.) همانند هر اطلاعات دیگری که در وب منتشر می‌کنید خصوصی نخواهند بود. البته اطلاعات شخصی شما شامل اطلاعات حساب بانکی، ایمیل، شماره تماس به طور کامل محرمانه خواهد ماند. رؤیت کارت شناسایی صرفا جهت احراز هویت برای پرداخت وجوه ضروری است.

محتوای سرویس پیشنهادی که توسط فروشندگان در سایت منتشر می‌شود از جمله تصاویر، عنوان، و توضیحات، ممکن است توسط کارشناسان طراحی، فروش و بازاریابی ما به منظور ایجاد جذابیت و فروش بیشتر مورد بازنگری قرار گیرند.

فروشندگان در ژاکت سرویس متعهد هستند که در حفظ حریم خصوصی مشتریان خود کوشا باشند، با این حال توصیه می‌کنیم قبل از ارائه‌ی اطلاعات با سطح محرمانگی بالا، مراتب اطمینان خود را از توجه فروشنده به این موضوع به عمل آورید. ژاکت سرویس هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمنیه برعهده ندارد، با این حال درصورت بروز چنین مشکلی ما تلاش خواهیم کرد پیگیری‌های لازم را در جهت حل مشکل انجام دهیم.

اطلاعات فنی و آماری که توسط سیستم ما جمع‌آوری می‌شود، ممکن است به منظور استفاده برای عملیات داخلی سایت، بهینه‌سازی، ارائه‌ی تحلیل‌ها، ارتقای محتوا و بهبود تجربه‌ی کاربری سایت، توسط سیستم مورد استفاده قرار گیرد. پیام‌های بین کاربران به هیج وجه به صورت عمومی و یا با اشخاص ثالث جهت مقاصد تجاری منتشر نمی‌گردد. این پیام‌ها ممکن است به صورت ماشینی و خودکار به منظور ارتقای تجربه‌ی کاربری و شخصی‌سازی سیستم برای هر کاربر مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ممکن است به صورت تصادفی، پیام‌هایی که توسط سیستم هوشمند مرکزی «ژاکت سرویس» شناسایی می‌گردند توسط کارشناس سایت مورد بررسی انسانی قرار گیرند تا از امنیت و سلامت حداکثری این اکوسیستم اطمینان حاصل گردد. ممکن است ما اطلاعاتتان را برای تماس با شما مورد استفاده قرار دهیم تا اطلاعیه‌ها، آمار و تحلیل­‌های مرتبط با فعالیت‌هایتان را به منظور ارتقای سطح خدمات و افزایش سود شما ارائه دهیم، یا به‌روزرسانی‌های عمومی و سایر موارد را اطلاع‌رسانی ویا پیگیری کنیم، اما اجازه نخواهیم داد هیچ شخص دیگری، شامل خریداران و فروشندگان، از شیوه‌ای به غیر پیام‌های شخصی یا پنل سفارش در سایت با شما تماس بگیرد.

لطفاً شرایط استفاده از خدمات ژاکت سرویس را نیز مرور نمایید.

Retry Layer 1