متخصص angular.js

مهارت های ثبت شده در ژاکت سرویس
Full STACK Developer, UI/UX/LOGO/BANNER DESIGNER, CONTENT CREATOR, SEO SPECIALIST

saberziaei

Full STACK Developer, UI/UX/LOGO/BANNER DESIGNER, CONTENT CREATOR, SEO SPECIALIST
0/5(0 بازخورد)

صابر ضیائی هستم مدیر تیم آرتک با بیش از 7 سال سابقه موفق در حوزه های تحت وب. خدمات ما شامل: برنامه نویسی فرانت اند…

برنامه نویس وب

herman

برنامه نویس وب
0/5(0 بازخورد)

برنامه نویس تحت وب

امروزه فریمورک‌های متعددی برای برنامه نویسی توسعه پیدا کرده‌اند و خیلی از افراد ترجیح می‌دهند به جای اینکه مستقیما از زبان برنامه نویسی موردنظر استفاده کنند، از فریمورک‌ها برای ارتباط با آن کمک بگیرند. یکی از این فریمورک‌ها Angular.js است و خیلی از افراد نیز به دنبال متخصص angular.js برای استخدام هستند.

ضرورت استخدام متخصص angular.js

همانطور که گفتیم امروزه خیلی از افراد به دنبال متخصص angular.js برای استخدام هستند و دلیل آن هم این است که وجود چنین متخصصی در هر کسب و کاری ضروری است. امروزه به دلیل پشتیبانی گوگل از angular.js خیلی از کسب و کارها از این فریمورک برای ایجاد وب اپلیکیشن‌های خودشان استفاده می‌کنند و به همین دلیل نیز استخدام متخصص angular.js برای ایجاد این وب اپلیکیشن‌ها ضروری است. یک متخصص angular.js می‌تواند تمامی مشکلات شما را در حین پروژه برطرف کند و به بهبود آن نیز کمک نماید.

وظایف متخصص angular.js

در صورتی که به دنبال متخصص angular.js برای استخدام هستید، باید به خوبی با وظایف این متخصص نیز آشنایی داشته باشید. برنامه نویس‌های angular.js متخصص ساخت برنامه‌های تک صفحه‌ای (SPA) هستند و می‌توانند با ایجاد یک وب اپلیکیشن تعاملی، تجربه کار با نرم افزار Native سیستم عامل را برای کاربر نهایی رقم بزنند. توسعه دهنده angular.js از HTML و CSS برای طراحی رابط کاربری برنامه‌های خودش استفاده می‌کند و به همین خاطر معمولا باید تمام وظایف یک برنامه نویس فرانت اند را انجام دهد.

متخصص angular.js باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

یک متخصص angular.js برای استخدام باید تمامی مهارت‌های ضروری برای یک توسعه دهنده فرانت اند را نیز داشته باشد. این مهارت‌ها معمولا به شرح زیر هستند:

  • زبان‌های اصلی طراحی وب مثل HTML، Java Script و CSS
  • پیش نیازهای CSS مثل SASS و LESS
  • فریمورک‌های جاوا اسکریپت مثل Bower، Gulp Grunt و...
  • کتابخانه‌های مختلف جاوا اسکریپت مثل JQuery یا بوت استرپ
  • ایجکس (AJAX)

در واقع توسعه دهنده Angular.js یک توسعه دهنده فرانت اند است که در زمینه Angular.js نیز دانش کافی را دارد و می‌تواند با این فریمورک نیز کار کند.

چرا باید متخصص angular.js را از ژاکت سرویس استخدام کنید؟

ژاکت سرویس یکی از خدمات جدید ژاکت است که زمینه ارتباط راحت کارفرماها با فریلنسرها را فراهم کرده است. این وبسایت به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی متخصص angular.js برای استخدام را پیدا کنید و با خیال راحت پروژه‌های خودتان را به او بسپارید. با استفاده از ژاکت سرویس می‌توانید آگهی خودتان را در معرض دید هزاران فریلنسر مختلف قرار دهید یا از بین فریلنسرهای فعال angular.js هر کدام که متناسب نیازتان هست را انتخاب کنید

Retry Layer 1