معمولاً وقتی که بحث SEO و خدمات سئو می‌شود، انتهای صحبت‌ها به این می‌رسد که چطوری رتبه اول یا دوم گوگل را از آن خود کنیم؛ اما خب این تنها ظاهر قضیه است. رقابت و کشمش اصلی، بر سر پول است! رتبه اول و دوم شدن در لیست نتایج پربازدید گوگل، برای شما مشتری می‌آورد و اگر بتوانید این مشتری را خوب هدایت کنید، فروش‌تان را چندین برابر می‌کند! 

برای پیشگام‌بودن در کسب نتایج درخشان و رتبه‌های بالاتر در صفحه اول گوگل باید کارهای زیادی انجام داد . سئو فرایند آسان و سریعی نیست . ولی اگر فقط هوشمندانه کار کنیم، قطعا نتایج خوبی را خواهیم داشت. با داشتن ابزارهایی هوشمند برای آنالیز سایت، آنالیز محتواهایی که در راستای بهتر شدن رتبه سایت قرار داده می شوند و فعالیت مستمر و نتیجه‌بخش، می‌توانید از عواملی باشد که خودتان را در صدر نتایج جستجو تصور کنید و درآمد سایت و بازدید آن را بشدت افزایش دهید.

آشنایی بیشتر با انواع ابزارها

MOZ PRO (ماز) چیست؟

Moz Pro ابزاری‌ست که همه آنچه لازم است را در یک ابزار به شما ارائه می‌کند، این ابزار به مشاغل کمک می‌کند تا جنبه‌های بیشماری از فعالیت SEO خود را مدیریت کنند. این یک ابزار عالی برای استفاده در کنار Google Analytics است.

تحلیل مخاطب: Moz Pro به شما کمک می‌کند مخاطبان خود را بهتر درک کنید. هنگامی که بازدید کنندگان به سایت شما می‌آیند، شما می‌دانید که چگونه آنها به آنجا رسیدند. در واقع Moz Pro نشان می‌دهد که مخاطبان شما از چه کانالی ( تبلیغات پولی، جستجو یا رسانه‌های اجتماعی) به سایت شما هدایت شده‌اند.

ابا خرید ابزار moz به شما کمک می‌کند تا ببنید نحوه جستجوی افراد در شغل و کسب و کارشما به چه صورت است. همچنین کلمات کلیدی دیگری را که مخاطبان شما برای یافتن محصولات یا خدمات شما استفاده می‌کنند را بهتر خواهید فهمید.بدیهی‌ست، وقتی می‌دانید مخاطبان شما برای یافتن کسب و کار شما از چه مواردی استفاده می‌کنند، می‌توانید برای آن دسته از کلمات کلیدی رتبه‌بندی کرده و مخاطبان بیشتری جذب کنید.

 

SEOptimer چیست؟

موتورهای جستجو فاکتورهای مختلفی را برای رتبه بندی صفحات وب سایت شما استفاده می کنند. وب سایت SEOptimer این امکان را به شما می دهد که از لحاظ فاکتورهای متنوع SEO مثل سئوی فنی صفحات داخلی وب سایت ، لینک سازی داخلی مناسب ، کاربردی بودن و راحت بودن کار با وب سایت ، کارایی و سرعت وب سایت ، رسانه های شبکه اجتماعی و … بررسی کنید و بتوانید تحلیل کنید که بزرگترین مشکل SEO وب سایت شما در چیست. در واقع SEOptimer وب سایت شما را از نظر یک موتور جستجو بررسی می کند و یک گزارش بسیار شفاف ، تمیز ، و اولویت بندی شده شامل پیشنهادهای بهبود SEO فنی در صفحات وب سایت به شما ارائه می کند .

 

با تهیه سطح پایه این سرویس، دسترسی 15 روزه برای استفاده از ابزار SEOptimer و 30 روزه به Moz Pro برای شما فراهم میگردد.

سئو سایت بدون هیچ ابزار و یار کمکی کار را بسیار سخت میکند و کار شما را میتواند برای مدت طولانی عقب بیندازد. ابزار سئو آنلاین همیشه کمک حال سئوکاران حرفه ای بوده و آن ها را در بررسی سئو سایت و تحلیل و آنالیز رقبا بسیار کمک میکند. انواع ابزار های سئو سایت به سئوکار کمک میکنند تا دید آگاهانه تری از سایت و رقبا داشته باشد و به صورت حرفه ای تر و با خلاقیت بیشتری برای بهبود رتبه سایت اقدام کند.

 

Retry Layer 1