ابزارهای کاربردی گرافیک | Graphic Tools

راه های زیادی جهت درآمد زایی از فایل های گرافیکی وجود دارد، یکی از راه های درآمد زایی از فایل های گرافیکی طراحی فروشگاه آنلاین جهت فروش این نوع فایل ها می باشد که شما میتوانید با دریافت های فایل های انگلیسی و فارسی سازی آنها، اقدام به فروش این فایل ها نمائید، در این روش شما دیگر با مشکل کپی رایت مواجه نخواهید شد.
یکی دیگه از راه های درآمد زایی، گرفتن سفارش طراحی میباشد. در این روش شما میتوانید از شرکت ها، کسب و کار و افرادی که نیاز به فایل گرافیکی همچون پوستر، کاور، لوگو، کارت ویزیت و… دارند سفارش بگیرید و با انجام کمی ویرایش ها بر روی فایل های گرافیکی آماده، فایل های گرافیکی را برای کارفرما ارسال نمائید و از این راه یک درآمد نسبتا بالا داشته باشید، خوبی این روش این است که نیازی نیست در بحث گرافیک آشنایی بسیار زیادی داشته باشید و با یک آشنایی نسبی در حد ویرایش فایل های آماده میتوانید اقدام به درآمد زایی از این راه نمائید.

معرفی ابزار های گرافیک :

ابزار 123RF

در دنیای امروز فضای مجازی سایت های بسیاری را در حوزه فروش عکس یافت . هر یک از این سایت ها مخاطبان و بازار فروش خود را دارند . تعدادی از آن ها به صورت کاملا تخصصی و متمرکز بر روی فروش عکس کار می کنند که می توان از آن جمله سایت های Adobe Stock یا Shutterstock را نام برد .تعدادی از سایت های نیز قسمتی از فروشگاه خود را برای فروش عکس گذاشته اند سایت هایی مانند Creative Market و Envato از این دست هستند . در میان سایت های فروش عکس یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین سایت ها را می توان سایت 123RF به آدرس https://www.123rf.com/ نامید.

فروش عکس های با کیفیت یا تصاویر استوک ، از جمله صنعت های پولساز در دنیا به شمار می آید و سایت های بزرگی همچون 123RF و  Shutterstock از جمله سایت های بزرگی هستند که در این خصوص بسیار قدرتمند حرکت می کنند. با وجود مشکلاتی که در زمینه خرید از وبسایت 123 آراف وجود دارد، نباید اهمیت خرید فایل از وبسایت های گرافیکی را را از یاد ببریم چرا که یک راه حل ارزان تر نسبت به استخدام یک گرافیک کار میباشد، چرا که میتوانیم به راحتی و با هزینه و زمان خیلی کمتر، بهترین فایل های گرافیکی را در اختیار داشته باشیم و با ویرایش آنها از داشتن یک کارت ویزیت لایه باز اختصاصی نهایت لذت و استفاده را ببریم.

 

ابزار گرافیکی Canva pro

Canva (کانوا) یک پلتفرم برای طراحی گرافیک است که به شما امکان این را می‌دهد که به راحتی دعوت‌نامه، کارت ویزیت، اعلامیه، برنامه‌ی درس، زمینه‌ها و موارد دیگر را با استفاده از الگوهای طراحی شده حرفه‌ای، انجام دهید.

شما حتی می‌توانید عکس‌های خود را بارگذاری کرده و با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن، به الگوهای Canva اضافه کنید. این مسئله مانند این می‌باشد که یک نسخه‌ی اساسی از فتوشاپ داشته باشید و برای استفاده از آن نیاز به دانش گسترده‌ی ویرایش عکس احتیاج ندارید.

نکته‌ی مهم در مورد این ابزار این است که شما حتی نیاز به یک طراح گرافیک نخواهید داشت. این برنامه به شما امکان دسترسی به هزاران الگوی متنوع را می‌دهد. حالا طراحی شما بستگی به خودتان دارد، شما می‌توانید تقریبا هر چیزی برای تجارت خود طراحی کنید و از آن استفاده کنید.

این ابزار به شما امکان دسترسی به همه چیز را می‌دهد از جمله عکس‌های مورد نیاز، فونت‌ها، فیلم‌ها، موسیقی و حتی عناصر گرافیکی و خدمات گرافیک و آیکون‌هایی که قطعا طراحی شما را جذاب تر می‌کنند.

در ادامه،‌ مزایای اصلی استفاده از کانوا آورده شده است.

  • قالب‌های تصویری پیش‌فرض و سازگار با ابعاد محتوا برای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی گوناگون
  • تمپلیت‌های مشابه با آثار هنرمندان حرفه‌ای
  • انبوهی گزینه گوناگون برای ابعاد و اشکال مختلف
  • امکان جستجو برای تصاویر استوک (تصاویری که توسط افراد حرفه‌ای ثبت شده و گواهی استفاده از آن‌ها به شما فروخته می‌شود)
  • امکان‌ ذخیره‌سازی تصاویر برای ویرایش یا دانلود در زمانی دیگر
  • سهولت در ساخت عناصر گرافیکی گوناگون براساس یک قالب واحد

🔴 با تهیه این سرویس شما دسترسی 30 روزه به اکانت های Canva pro و 123RF را خواهید داشت. 🔴

Retry Layer 1