طراحی لندینگ پیج جذاب

یکی از ابزارهای اصلی و بسیار پرکاربرد در بازاریابی اینترنتی که به چشم می‌خورد، استفاده از صفحه فرود (لندینگ پیج – Landing Page) است، ابزاری که بسیار در وبسایت‌های بزرگ ایرانی همانند دیجیکالا، بامیلو و … برای رسیدن به اهداف مشخص شده، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
صفحه فرود آنقدر مهم هست که حتی به آن صفحه هدف هم می‌گویند،

صفحات فرود یا لندینگ پیج ها در وب سایت ها به چه کاری می آید؟

مورد اول :

اگر یک یا چند محصول و خدمات خاصی در وب سایت خود ارائه می کنید پس نیاز دارید برای هر یک صفحه خاص طراحی کنید که محتوای آن باعث خرید آن محصول یا خدمت شود . محتوایی که کاربر را از هر لحاظی قانع سازد که این محصول یا خدمت می تواند به او کمک کند.

مورد دوم :

اگر به دنبال لید سازی هستید  و در حال تکمیل لیست ایمیلی خود هستید صفحات لندینگ پیج یکی از اساسی ترین بخش های lead genration می باشد که بسیار مهم است که بتواند کاربر را برای وارد کردن اطلاعات تماسش موجاب کند.

ویژگی هایی که در یک صفحه فرود یا لندینگ پیج می تواند باعث ایجاد نتیجه بهتر شود

۱- طراحی جذاب 

طراحی شامل عنوان، تصاویر، جایگذاری عناصر، و فرم می باشد هر چقدر صفحه ای خلاقانه و جذاب داشته باشید کاربر را بیشتر به سمت خرید محصول خود سوق داده اید.

۲-متن تبلیغ نویسی شده 

روش ها و تکنیک های بسیاری در نوشتن متن ها وجود دارد که مستقیم رو کاربر تاثیر می گذارد. این یعنی استفاده از این تکنیک ها در متن و عنوان ها باعث بهبود نتیجه ان صفحه می شود .

۳-داشتن فرم های ثبت نام مناسب

کاربران باید در این صفحه ها امکان ثبت اطلاعات خود را داشته باشند جای گذاری مناسب و انتخاب روش مناسب برای فرم ها بسیار اهمیت دارد و باید نسبت به هدف هر صفحه از روش خاص آن استفاده کرد.

۴- امکان نوشتن متن با هدف سئو

متن نوشته شده در این صفحه می تواند با اصول سئو نوشته شود برخی به دنبال این هستند که کاربران وقتی در گوگل سرچ می کنند این صفحه ها برایشان نمایش داده شود تا با کمترین هزینه بازدید بالایی داشته باشند.

سوالات متداول سرویس

Retry Layer 1