پشتیبانی ماهانه سایت وردپرسی | پلن معمولی

اگر سایت تازه کاری دارید همینطور بودجه لازم برای شروع حرفه ای می توانید از خدمات پشتیبانی وردپرس پلن معمولی شروع کنید، چرا که آنچه برای سایت های تازه کار نیاز است در این پلن جمع آوری شده است.

شاید بگویید خودم از پس همه کارها برمی آیم، اما خطاها و مشکلات و مسائلی را در وردپرس تجربه خواهید که روزها وقت شما را خواهدگرفت.

آیا می خواهید با بک اشتباه کوچک زمان، انرژی و هزینه هایی که برای طراحی سایت، تولید محتوا و … انجام داده اید، را یک باره نابود کنید. قطعا خیر! پس از خدمات حرفه ای که ما برای سایت های تازه کار آماده کرده ایم، استفاده کنید.

اما زمانی که تیمی باتجربه که از سال 87 با مشکلات وردپرس و توسعه سایت های وردپرسی دست و پنجه نرم کرده است، مدیریت و پشتیبانی سایت شما را بعهده بگیرد، دیگر نفس راحتی خواهید کشید و می توانید تمرکز خودتان را بر دیگر جنبه های کسب و کار اینترنتی خود قراردهید.

با سفارش این سرویس پشتیبانی،بین 70 تا 80% کارهای فنی سایت شما با ما خواهدبود. جزئیات این خدمات در زیر آمده است:

1– حداکثر درخواست ماهانه : 8

2– روش درخواست: چت ژاکت سرویس

3– مدت زمان پاسخگویی 8 صبح تا 20 شب

4– زمان پاسخگویی کمتر از 4 ساعت

5– رفع خطاهای رایج وردپرس

6– انجام تنظیمات بهینه مربوط به قالب

7– انجام تنظیمات اصولی و موردنیاز افزونه های فنی

8– بروزرسانی هسته وردپرس،افزونه ها و قالب و رفع خطاهای پس از آن

9– افزایش سرعت سایت

10– کانفیگ امنیتی سایت

11– تغییر قالب وردپرس

12– اضافه کردن امکانات موردنظر در سایت (تاحدامکان)

13– ایجاد تغییرات جزئی در ظاهر سایت

14– بک آپ گیری هفتگی از سایت

 

جزئیات و شرایط:

 شماره 1:

 • نکته اول: حداکثر درخواست ماهانه 8 عدد است و این عبارت به این معنی است که شما در طول مدت یک ماه می توانید 8 درخواست از شرایط بالا را داشته باشید، برای مثال اگر در طول یک ماه سایت شما پس از هر بار اصلاح خطاها 5بار با خطا مواجه و اصلاح شود، فقط 3درخواست دیگر در طول ماه خواهیدداشت.

حال اگر  در زمان سفارش این سرویس، اشتراک 3 ماهه را انتخاب کرده باشید، می توانید از 8 درخواست باقی مانده از ماه بعد استفاده کنید، درغیراینصورت نیاز به ثبت سفارش مجدد همین سرویس یا سرویس حرفه ای را دارید.

 • نکته دوم: خدمت شماره 5، بدون درخواست کارفرما ماهانه یکبار انجام می شود، درصورتیکه کارفرما با رعایت شرایط مندرج در متن شماره 2، 3 و 4 مجدد درخواست دهد، این کار قابل انجام است اما از تعداد درخواست های یاقی مانده کاسته خواهدشد.
 • نکته سوم: در مواقعی که اشتراک 3 ماهه را انتخاب می کنید و در یک ماه کمتر از 8 درخواست داشته باشید، تعداد درخواست های مانده از ماه سوخت می شود و به هیچ وجه به ماه بعدی اضافه نمی گردد.

 

شماره 2:

 • درصورتیکه کارشناسان ژاکت استفاده از سایر روش های پاسخگویی مثل تلفن و واتساپ را تاییدکنند، علاوه بر چت استودیو ژاکت (که بهترین روش مستند کردن درخواست ها و موارد است) استفاده موارد یاد شده برای پاسخگویی امکان پذیراست، درغیراینصورت تنها روش درخواست ها چت استودیو ژاکت است.
 • درصورتیکه روشهای دیگر پاسخگویی هم تایید شود، باز بایستی ابتدا درخواست در چت استودیو درج شود تا بعنوان مستند قابل استفاده باشد، البته موارد انجام شده از سمت فریلنسر هم در این بستر به اطلاع کارفرما رسانده خواهدشد، و کارفرما درصورت تایید موارد، موظف به تاییدیه هر درخواست در چت می باشد.

 

شماره 3 و 4:

 • مدت زمان پاسخگویی به درخواست ها و پیگیری موارد ساعت 8 تا 20 می باشد و همینطور زمان پاسخگویی 4 ساعت می باشد، و باتوجه به اینکه چت استودیو ژاکت مبنای تبادل پیام هاست، بنابراین درصورتیکه مشکلاتی در مدت زمان پاسخگویی و زمان پاسخگویی در سایت استودیو ژاکت وجود داشته باشد، مسئولیتی متوجه فریلنسر نخواهدشد.
 • مدت زمان پاسخگویی منظور زمانی است که ما بعنوان فریلنسر درخواست کارفرما را بررسی می کنیم و موارد و توضیحات اولیه را به کارفرما می دهیم، اما زمان تحویل هر درخواست باتوجه به سادگی یا پیچیدگی کار و مسائل مرتبط با هردرخواست ممکن است از 1 ساعت تا چند روز طول بکشد.

شماره 5:

 • منظور از خطاهای رایج وردپرس، خطاهایی است که معمولا در سایت های وردپرسی اتفاق می افتد، اما برای درک تمایز تیم ما با سایر تیم ها در سرویس پشتیبانی سایت های وردپرسی، سعی بر اصلاح و رفع تمام خطاهایی که در سایت رخ می دهد، است مگر مواردی که مرتبط با محدودیت شرکت هاستینگ مثل نسخه PHP، کمبود منابع، عدم هماهنگی یا تداخل افزونه ها و قالب باشد که البته در این مورد آخر پیشنهاداتی برای رفع مثل جایگزین کردن افزونه یا قالب به کارفرما داده می شود و درصورت تایید انجام خواهدشد.
 • شرایط انجام این خدمت: درصورت اعلام کارفرما مبنی بر خطا در سایت به فریلنسر از طریق روش ارتباطی مندرج در شماره 2، و طبق شرایط گفته شده در شماره1، 3 و 4 و بند قبلی همین شماره، این خدمت انجام خواهدشد.

شماره 6:

 • در تنظیمات بهینه قالب، تنظیماتی که باعث بهینه سازی سرعت یا افزایش امنیت سایت خواهدشد، اعمال می شود.

شماره 7:

 • در این مورد، تنظیمات اصولی و موردنیاز برای هر افزونه انجام خواهدشد.

 

شماره 8:

 • بروزرسانی وردپرس، افزونه های و قالب یکی از مهمترین و اساسی ترین امور یک سایت وردپرسی محسوب می شود. قبل و پس از هر بروزرسانی از سایت بکاپ گرفته می شود تا درصورت و هر مسئله دیگری امکان برگشت باشد، اطلاعات بیشتر درمورد بکاپ در شماره 14 نوشته شده است.
 • درصورت مسئله یا خطایی در سایت پس از بروزرسانی، موارد بررسی و برطرف خواهدشد، البته شرایط برطرف کردن خطاها در این شماره، دقیقا مشابه شماره 5 می باشد.

 

شماره 9:

 • یکی از کارهای مهم و حساس در یک سایت وردپرسی افزایش سرعت سایت یا بهینه کردن سرعت سایت می باشد. همانطور که می دانید تجربه کاربری و افزایش نرخ تبدیل در سایت مهم است. برای همین باید سرعت سایت را همیشه بررسی کرد.
 • سرعت فقط نصب یک افزونه مثل wp rocket نیست، چون پارامترهای زیادی است که برخی از آنها در افزونه wp rocket وجود ندارد، گرچه تنظیم اصولی این افزونه هم مورد مهمی است.
 • در افزایش سرعت سایت که ماهانه فقط یکبار انجام می شود، تمام سعی برای بهینه سازی سرعت سایت است اما باید درنظر داشت افزونه ها و قالب های مورداستفاده و کدنویسی استاندارد و مواردی که مربوط به هاست و سرور مورداستفاده می باشد، نقشی اساسی در این بین بازی می کند و درصورتیکه نیاز به تغییر قالب یا افزونه (های) موردنظر باشد یا حتی تغییر هاست با تاییدیه کارفرما برای انجام هرچه بهتر این کار قابل انجام است.

شماره 10:

 • بخش اعظم کسب و کار شما در اینترنت در سایت شما قراردارد، بنابراین امنیت سایت حیاتی است. در این مهم، ما با سابقه و تجربه خوب در این زمینه کانفیگ های امنیتی اعمال می کنیم تا امنیت 99% را داشته باشید.
 • ناگفته نماند باز نقش هاست و تنظیمات سرور در امنیت سایت شما نقشی جدی دارد، اما ما تمام تکنیک های موجود را برای افزایش امنیت سایت شما انجام می دهیم. این خدمت فقط یک بار در ماه انجام خواهدشد.

 

شماره 11:

 • همانطور که در خدمت های شماره 5،9،10 گفته شد ممکن است نیاز به تغییر قالب وردپرس باشد که این کار با تایید کارفرما انجام می شود. یا شرایطی که در شماره 5،9،10 گفته شد پیش نیاید و کارفرما تمایل به تغییر قالب داشته باشد.
 • در هر صورت فقط یکبار در طول دوره قالب سایت تغییر می کند.
 • کارفرما ملزم به ارسال بسته کامل قالب تهیه شده ، به ما می باشد. با اینکه قبل و بعد از نصب قالب، پشتیبان گیری انجام می شود. و قبل از نصب قالب یک بررسی اولیه صورت می گیرد، اما مسئولیت امنیت قالب تهیه شده با کارفرما است.

 

شماره 12:

 • نکته اول: باتوجه به اینکه تیم حاضر تجربه و دانش لازم برای افزودن امکانات موردنظر شما را دارد، سعی خواهد شد تا حد امکان امکانات موردنظر به سایت اضافه شود ولی برای مواقعی که افزودن امکانات موردنظر نیاز به توسعه جدی یک افزونه داشته باشد، باید در استودیو ژاکت پروژه ای تعریف شود و براساس قیمت دهی دوباره، این سرویس انجام شود.
 • نکته دوم: در زمان افزودن امکانات به سایت، اگر افزونه رایگان موجود در مخزن وردپرس کلیه موارد درخواستی شما را پوشش دهد و از لحاظ فنی و امنیت و سرعت مشکلی نداشته باشد از آن افزونه استفاده خواهدشد(مگر شما درخواست استفاده از افزونه پرمیوم داشته باشید)، درغیراینصورت درصورت نیاز به افزونه پرمیوم، کارفرما موظف به تهیه این افزونه و ارسال بسته یا پکیج کامل افزونه می باشد. با اینکه قبل از نصب افزونه یک بررسی اولیه صورت می گیرد، اما مسئولیت امنیت افزونه تهیه شده با کارفرما است.

 

شماره 13:

 • تغییرات جزئی در ظاهر سایت بدین معنی است که کمتر از 40% یک صفحه و همینطور فقط 3 صفحه دچار تغییرات قرار بگیرند. (برای مثال اگر یک سایت 10 صفحه داشته باشد، فقط 3 صفحه و آن هم فقط 40% آن قابل تغییر است) مگر اینکه شما بخواهید کل تغییرات موردنیاز در طول دوره فقط در یک صفحه بطور کامل و 100% انجام شود (برای مثال شما بخواهید در یک ماه فقط صفحه اصلی 100% تغییر کند.)
 • درضمن هر بار که درخواستی در این باره دارید که در ابتدا گفته نشده است، یک درخواست محسوب و از تعداد باقی مانده تعداد درخواست ها کاسته خواهد شد. (برای مثال اگر گفته شود در صفحه اصلی پست های اینستاگرام در جایی از صفحه نمایش داده شود، و بعد از انجام یا در خلال انجام آن مجدد نظر شما عوض شود و درخواست دیگری داشته باشید، آن بمنظوره یک درخواست مجزا قلمداد می شود)

 

شماره 14:

 • به جرات می توان گفت مهمترین کاری که باید با دقت و منظم برای یک سایت انجام شود، بکاپ گیری یا پشتیبان گیری است.
 • روشهای زیادی برای پشتیبان گیری از سایت وجود دارد، بسته به میزان بودجه و امکانات موردنظر کارفرما این مهم قابل انجام است.
 • در بهترین حالت نیاز به یک هاست بکاپ و یک افزونه عالی پشتیبانی گیری منظم وجود دارد، اما نهایتا می توان از گوگل درایو و افزونه updraft برای پشتیبان گیری منظم استفاده کرد. البته در این بین موارد و تنظیماتی مهم پیاده سازی می شود.

 

امیدوارم این توضیحات و شرایط نوشته شده سوالات شما را پاسخ داده باشد. این همه جزئیات و دقت نظر در توضیحات و شرایط برای شفاف ساختن امور است.

 

باسفارش این سرویس و افزودنی آن (اشتراک 3 ماهه) کارفرما همه متون و شرایط درج شده را پذیرفته است.

دیدگاه ها

hami1987
  • رفتار کاری من چطور بود؟
  • کیفیت کار من چگونه بود؟
  • آیا من به مهلت تحویل کار متعهد بودم؟
  • آیا خدمات ارائه شده، متناسب خواست شما بود؟

“بسیار کاربلد و وقت شناس ”

Retry Layer 1