پشتیبانی ماهانه سایت وردپرسی | پلن اقتصادی

اگر سایت تازه کاری دارید اما بودجه لازم برای شروع را ندارید، همینطور وقت و مهارت و تخصص کافی برای انجام امور اولیه یک سایت وردپرس ندارید، این پلن برای شما مناسب است.

شاید بگویید خودم از پس همه کارها برمی آیم، اما خطاها و مشکلات و مسائلی را در وردپرس تجربه خواهید که روزها وقت شما را خواهدگرفت.

اما زمانی که تیمی باتجربه که از سال 87 با مشکلات وردپرس و توسعه سایت های وردپرسی دست و پنجه نرم کرده است، مدیریت و پشتیبانی سایت شما را بعهده بگیرد، دیگر نفس راحتی خواهید کشید و می توانید تمرکز خودتان را بر دیگر جنبه های کسب و کار اینترنتی خود قراردهید.

با سفارش این سرویس پشتیبانی،بین 30تا 50% کارهای فنی سایت شما با ما خواهدبود. جزئیات این خدمات در زیر آمده است:

1– حداکثر درخواست ماهانه : 3

2– روش درخواست: چت استودیو ژاکت

3– مدت زمان پاسخگویی 8 تا 17

4– زمان پاسخگویی بین 12 تا 24 ساعت

5– رفع خطاهای رایج وردپرس

6– انجام تنظیمات بهینه مربوط به قالب

7– انجام تنظیمات اصولی و موردنیاز افزونه های فنی

8– بروزرسانی هسته وردپرس،افزونه ها و قالب و رفع خطاهای پس از آن

 

14– بک آپ گیری هفتگی از سایت

 

جزئیات و شرایط:

 شماره 1:

 • نکته اول: حداکثر درخواست ماهانه 3 عدد است و این عبارت به این معنی است که شما در طول مدت یک ماه می توانید 3 درخواست از شرایط بالا را داشته باشید، برای مثال اگر در طول یک ماه سایت شما پس از هر بار اصلاح خطاها 2بار با خطا مواجه و اصلاح شود، فقط 1درخواست دیگر در طول ماه خواهیدداشت.

حال اگر  در زمان سفارش این سرویس، اشتراک 3 ماهه را انتخاب کرده باشید، می توانید از 3 درخواست باقی مانده از ماه بعد استفاده کنید، درغیراینصورت نیاز به ثبت سفارش مجدد همین سرویس یا سرویس معمولی یا حرفه ای را دارید.

 • نکته دوم: خدمت شماره 5، بدون درخواست کارفرما ماهانه یکبار انجام می شود، درصورتیکه کارفرما با رعایت شرایط مندرج در متن شماره 2، 3 و 4 مجدد درخواست دهد، این کار قابل انجام است اما از تعداد درخواست های یاقی مانده کاسته خواهدشد.
 • نکته سوم: در مواقعی که اشتراک 3 ماهه را انتخاب می کنید و در یک ماه کمتر از 3 درخواست داشته باشید، تعداد درخواست های مانده از ماه سوخت می شود و به هیچ وجه به ماه بعدی اضافه نمی گردد.

 

شماره 2:

 • بایستی ابتدا درخواست در چت استودیو درج شود تا بعنوان مستند قابل استفاده باشد، البته موارد انجام شده از سمت فریلنسر هم در این بستر به اطلاع کارفرما رسانده خواهدشد، و کارفرما درصورت تایید موارد، موظف به تاییدیه هر درخواست در چت می باشد.

 

شماره 3 و 4:

 • مدت زمان پاسخگویی به درخواست ها و پیگیری موارد ساعت 8 تا 17 می باشد و همینطور زمان پاسخگویی بین 12 تا 24 ساعت می باشد، و باتوجه به اینکه چت استودیو ژاکت مبنای تبادل پیام هاست، بنابراین درصورتیکه مشکلاتی در مدت زمان پاسخگویی و زمان پاسخگویی در سایت استودیو ژاکت وجود داشته باشد، مسئولیتی متوجه فریلنسر نخواهدشد.
 • مدت زمان پاسخگویی منظور زمانی است که ما بعنوان فریلنسر درخواست کارفرما را بررسی می کنیم و موارد و توضیحات اولیه را به کارفرما می دهیم، اما زمان تحویل هر درخواست باتوجه به سادگی یا پیچیدگی کار و مسائل مرتبط با هردرخواست ممکن است از 1 ساعت تا چند روز طول بکشد.

شماره 5:

 • منظور از خطاهای رایج وردپرس، خطاهایی است که معمولا در سایت های وردپرسی اتفاق می افتد، اما برای درک تمایز تیم ما با سایر تیم ها در سرویس پشتیبانی سایت های وردپرسی، سعی بر اصلاح و رفع تمام خطاهایی که در سایت رخ می دهد، است مگر مواردی که مرتبط با محدودیت شرکت هاستینگ مثل نسخه PHP، کمبود منابع، عدم هماهنگی یا تداخل افزونه ها و قالب باشد که البته در این مورد آخر پیشنهاداتی برای رفع مثل جایگزین کردن افزونه یا قالب به کارفرما داده می شود و درصورت تایید انجام خواهدشد.
 • شرایط انجام این خدمت: درصورت اعلام کارفرما مبنی بر خطا در سایت به فریلنسر از طریق روش ارتباطی مندرج در شماره 2، و طبق شرایط گفته شده در شماره1، 3 و 4 و بند قبلی همین شماره، این خدمت انجام خواهدشد.

شماره 6:

 • در تنظیمات بهینه قالب، تنظیماتی که باعث بهینه سازی سرعت یا افزایش امنیت سایت خواهدشد، اعمال می شود.

شماره 7:

 • در این مورد، تنظیمات اصولی و موردنیاز برای هر افزونه انجام خواهدشد.

 

شماره 8:

 • بروزرسانی وردپرس، افزونه های و قالب یکی از مهمترین و اساسی ترین امور یک سایت وردپرسی محسوب می شود. قبل و پس از هر بروزرسانی از سایت بکاپ گرفته می شود تا درصورت و هر مسئله دیگری امکان برگشت باشد، اطلاعات بیشتر درمورد بکاپ در شماره 9 نوشته شده است.
 • درصورت مسئله یا خطایی در سایت پس از بروزرسانی، موارد بررسی و برطرف خواهدشد، البته شرایط برطرف کردن خطاها در این شماره، دقیقا مشابه شماره 5 می باشد.

 

شماره 9:

 • به جرات می توان گفت مهمترین کاری که باید با دقت و منظم برای یک سایت انجام شود، بکاپ گیری یا پشتیبان گیری است.
 • روشهای زیادی برای پشتیبان گیری از سایت وجود دارد، بسته به میزان بودجه و امکانات موردنظر کارفرما این مهم قابل انجام است.
 • در بهترین حالت نیاز به یک هاست بکاپ و یک افزونه عالی پشتیبانی گیری منظم وجود دارد، اما نهایتا می توان از گوگل درایو و افزونه updraft برای پشتیبان گیری منظم استفاده کرد. البته در این بین موارد و تنظیماتی مهم پیاده سازی می شود.

 

امیدوارم این توضیحات و شرایط نوشته شده سوالات شما را پاسخ داده باشد. این همه جزئیات و دقت نظر در توضیحات و شرایط برای شفاف ساختن امور است.

 

باسفارش این سرویس و افزودنی آن (اشتراک 3 ماهه) کارفرما همه متون و شرایط درج شده را پذیرفته است.

Retry