طراحی وب سایت فروشگاهی

امروزه با رشد کسب و کار ها و روی اوردن مردم به فضای مجازی کسب و کار ها هم به سمت مجازی سازی امده اند.

به طوری که مردم سعی می کنند اکثر نیاز های خود را از طریق فروشگاه های انلاین برطرف کنند.

اگر شما هم دارای یک کسب و کار محلی هستید نیاز است تا یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید و تمامی موارد و یا خدماتی که قصد فروش دارید را انتخاب کنید و در آن قرار دهید.

اگر شما بخواهید هم زمان مدیریت وب سایت و هم چنین مدیریت فروش محصولات خود را به تنهایی انجام دهید ممکن است نتوانید هر دوی این موارد را به صورت کامل انجام دهید

پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات پشتیبانی وب سایت است که با توجه به انتخاب های شما می توانیم نیاز های مختلف وب سایت شما را برآورده کنیم و شما فقط به فکر فروش محصولات خود باشبد

معرفه های یک وب سایت کامل چیست؟

یک وب سایت کامل وب سایتی است که در آن برخی از مهم ترین مواردی که در این لیست اورده شده رعایت شود:

پیاده سازی به شکل کاربر پسندانه: یعنی طراحی وب سایت شما به قدری کامل و حساب شده باشد که کاربر بتواند به راحتی به قسمت های مختلف وب سایت شما برود و در دسترسی ها به خدمات شما مشکلی نداشته باشد که به این قسمت user friendly می گویم.

پیاده سازی سایت به شکل کاربر پسندانه

طراحی واکنشگرا: با توجه به افزایش تعداد کاربران موبایل در وب سایت ها یکی از مهم ترین فاکتور های طراحی وب سایت ها واکنشگرا بودن آن ها است به این معنی که تمامی موارد مربوط به راحتی کاربری یا همان user friendly هم در گوشی به درستی کار کند.

طراحی واکنشگرا

سرعت بالا: هر چه یک وب سایت سریع تر فراخوانی شود باعث می شود که کاربر احساس راحتی کند و همین مورد باعث رشد امتیاز سئو وب سایت شما می شود.

سئو سایت: سئو برای یک وب سایت خدماتی مانند بنزین برای یک ماشین مسابقه است، تمامی وب سایت های خدماتی ماشین مسابقه هستند و هر چه شما بنزین بیشتری داشته باشید شانس برنده شدن شما در مسابقه پیدا کردن مشتری بیشتر است. پس نیاز است که وب سایت شما دارای یک سئو کامل و با برنامه ریزی بلند مدت باشد.

بهینه سازی سایت

رفع نیاز کاربر: وب سایت فقط برای معرفی شما نیست بلکه باید در کنار معرفی شما خواسته های کاربر را هم فراهم کند به عنوان مثال اگر شما یک اسکیپ روم یا مجموعه بازی دارید کاربر شما باید بتواند زمان های خالی برنامه شما رو مشاهده کند و تایمی که نیاز دارد تا انتخاب کند.

رفع نیاز کاربر

امینت بالا: قطعا اگر شما یک وب سایت حرفه ای داشته باشید نیاز مند این است که امنیت وب سایت شما هم فراهم باشد!

امنیت


روند طراحی سایت به صورت است؟

1-در اولین مرحله طراحی نیاز کارفرما را از وب سایت تشخصی می دهد.
2-در مرحله بعدی طراح روش های رفع نیاز را پیدا می کند و با کارفرما در میان می گذارد
3-بعد از مشخص شدن پیش نیاز ها که ممکن است هاست، دامنه قالب و افزونه های مختلف باشد میزان هزینه برای پیش نیاز ها مشخص می شود و کارفرما این پیش نیاز ها را اماده می کند و در اختیار طراح قرار می دهد
4-بعد از اینکه مراحل اداری و فنی مربوط به هاست و دامنه به اتمام رسید طراح می تواند وارد فاز اول طراحی وب سایت شود:

  • *فاز اول:پیاده سازی دمو و ظاهر صفحه اصلی
  • *فاز دوم:طراحی دقیق صفحات و منو ها
  • *فاز سوم:در این فاز کارفرما می تواند وب سایت را مشاهده کرده و ایراد ها موجود را گزارش دهد که طراحی تا دو بار ادیت را به صورت کامل انجام می دهد.(در صورت بیشتر بودن تعداد ادیت ها نیاز به پرداخت هزینه می باشد)
  • *فاز چهارم: در این مرحله طراحی کلی ظاهر وب سایت انجام شده و در صورتی که کارفرما سرویس سئو رو انتخاب کرده باشد طراح به پیاده سازی این قسمت می پردازد
  • *فاز پنجم:در این مرحله بهینه سازی سرعت و امنیت وب سایت در صورتی که کارفرما سرویس را انتخاب کرده باشد انجام می شود.
  • *فاز نهایی:در این مرحله اگر کارفرما درخواست پشتیبانی به صورت ماهانه داشته باشد اطلاعات و تمامی دسترسی ها نزد طراحی می ماند و هزینه پشتیبانی با توجه به سرویس های انتخاب شده محاسبه می شود و به صورت دو بخشی یکی در اواسط ماه و دیگری در انتهای ماه پرداخت می شود و در صورتی که کارفرما نیاز به پشتیبانی نداشته باشد اطلاعات ورود و سایر دسترسی ها به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

سوالات متداول سرویس

Retry Layer 1