طراحی سایت فروشگاهی

ما باور داریم که کاربران ایرانی لایق بهترین‌ها هستند، از این رو ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم وب سایت های بروز و کاربردی پیاده سازی و طراحی نماییم و در اختیارتان قرار دهیم تا با استفاده از آنها بتوانید جزء بهترین‌ها در صنعت و کسب و کار خود باشید. ما ادعا نمی‌کنیم که بهترین هستیم ولی همیشه تمام تلاش خود را می‌کنیم بهترین عملکرد را به شما ارائه دهیم.

  1. مشاوره طراحی سایت:
    قبل از طراحی سایت ما آنالیز های لازم را از کسب و کار شما انجام می دهیم تا بتوانیم بهترین ویژگی ها را در سایت شما ایجاد کنیم. هر فردی متناسب با کسب و کارخود می تواند انتظارات مختلف و ایده های نوینی از وب سایت خود داشته باشد که با مشاوره با تیم ما می تواند از میزان موفقیت های ایده های خود آگاهی لازم را کسب کند.
  2. مراحل کار پس از مشاوره طراحی سایت:
    در این مرحله شما برای ما ساختار سایت خود را از قبیل دسته بندی ها، مطالب صفحات اصلی مانند تماس و درباره ما و .. ارسال می نمائید
  3. تحویل پروژه و راه اندازی وب سایت:
    در این مرحله وب سایت و یا فروشگاه شما آماده فعالیت است و شما می توانید در کنار فعالیت خود همانند یک فروشگاه یا یک شرکت کلیه اطلاعات خود را بروز رسانی نمائید و کسب و کار خود را در دنیای وب بروز نگهدارید، ما به پشتوانه تجربه چند ساله طراحی وبسایت‌های حرفه‌ای فروشگاهی و تحلیل کارشناسانه رفتار خریداران آنلاین، شما را در صعودی کردن نمودار فروش و کسب موفقیت در این زمینه با پیاده سازی با متد روز دنیا همراهی میکنیم.

 

چند نمونه از ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی :

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … دارای موقعیت های خوبی برای استفاده جهت فروش می باشند. اما توجه داشته باشید که برای اینکه پیج شما فروش داشته باشد باید یک سری از اصول و قواعد را رعایت کنید تا به نتیجه برسید وگرنه ساختن یک صفحه، کار بسیار سختی نمیباشد. این رعایت اصول و قواعد است که شما را به نسبت سایر پیج ها متمایز میکند که میتوانید در صفحه پشتیبانی شبکه های اجتماعی وبداتیس بیشتر مطالعه کنید.

این جمله که من در اینجا فروش دارم و نیازی به سایت ندارم بزرگترین اشتباه شما است چون با یک فیلتر کوچک راه گسترش کسب و کار خود را میبندید و مالکیت کسب و کار خود را ندارید.

سوالات متداول سرویس

Retry