طراحی سایت حرفه ای با وردپرس فارسی

سفارش طراحی سایت حرفه ای با من

قبل از سفارش طراحی سایت حرفه ای باید به بودجه خود توجه کنید. اگر فرد یا سازمانی هستید که نتیجه حرفه ای را میخواهید. باید سرمایه گذاری مناسبی برای طراحی سایت حرفه ای خود درنظر بگیرید. برنامه شما باید از ابتدا مشخص باشد. اگر برنامه بلند مدت دارید. باید بدانید که تیم ما تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود. و تمام نیازهایی که دارید را برطرف خواهد کرد. اگر در ابتدا انتظارات و اهداف خود را نمیدانید. نگران نباشید مشاوران ما همراه با طرحی سایت و راه اندازی سایت به شما مشاوره های لازم را میدهند.

طراحی سایت شما به گونه ای انجام خواهد شد. که در طول زمان با انعطاف بالا توسعه پذیر خواهد بود. و امکانات و ویژگی های حرفه ای و پیشرفته را در اختیار شما قرار خواهد کرد. و سایت شما را ارتقا خواهد داد. سفارش طراحی سایت حرفه ای مبحثی بسیار مهم است. زیرا یکی از دغدغه های مشتریان ما حرفه ای و پیشرفته بودن سایت است. ما در زمینه طراحی سایت شما برنامه بلند مدتی برای پروژه طراحی سایت شما درنظر خواهیم گرفت. تا در میان رقیبان خود بتوانید بدرخشید. وسعت کار و عملکرد بالا از جمله موارد است. که بسیار به آن توجه خواهد شد.

هدف از سفارش طراحی سایت:

در ابتدا باید هدف خود از طراحی سایت را مشخص کنید تا بتوانید راحت تر بدرخشید. این که چه چیزی را میخواهید به مخاطبان خود ارائه دهید. به شما بستگی خواهد داشت. که بتواند در این زمینه به قله های بزرگ موفقیت برسید. اینکه نیازمند طراحی وب سایت شخصی هستید یا سایت شرکتی، خبری، آموزشی، دانلودی، سینمایی، مذهبی،بازرگانی، پزشکی، مهندسی، ورزشی، تبلیغاتی، آرایشی و بهداشتی، سازمانی و دیگر سایت هایی که مدنظر دارید. میخواهید طراحی سایت فروشگاهی آنلاین شما به چه صورت باشد. همه موارد به برنامه ریزی و اهداف شما خواهد داشت.

امکانات و ویژگی ها در سفارش طراحی سایت به تفصیل توضیح داده خواهد شد. طراحی سایت فروشگاهی برای مثال شامل سبد خرید است. و در طراحی سایت وکالت قابلیت ارسال مدارک و مشاوره حقوقی یکی از امکانات مهم آن است که باید وجود داشته باشد. بنابراین هر نوع سایتی ویژگی های اختصاصی و حرفه ای خود را دارد. برای مثال یکی از امکانات مانند عضویت کاربران و پنل کاربری در بسیاری از سایت ها مشترک است. و نوع آیتم ها و ویژگی های هر سایت میتواند متفاوت باشد. طراحی سایت حرفه ای این مفهوم را میرساند.

کاهش هزینه های جانبی

با طراحی سایت، میتواند هزینه های سنتی را کاهش بدهید. هزینه های سنتی میتواند شامل بسیاری از موارد مربوط به تبلیغات های سنتی باشد. با دارا بودن سایت نیازی ندارید که خود را در نظر مشتریان خود مشهور بسازید. سایت شما همیشه آنلاین خواهد بود.

چرا سفارش طراحی سایت؟

در کارنامه طراحی سایت هایی که برای مشتریان انجام داده ایم. پروژه های موفقیت آمیز زیای را مشاهده خواهید کرد. با توجه به آنکه روند رشد کسب و کارهای آنلاین بسیار سریع تر از قبل شده است. برای پیشرفت در مسیر موفقیت کسب و کار خود باید همین حالا اقدام به سفارش طراحی سایت خود کنید.

تخصص ما علاوه بر ساخت سایت حرفه ای در زمینه های انواع خدمات سایت، دیجیتال مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ در خدمت شما خواهد بود. شما میتوانید در کنار سفارش ساخت سایت، سفارش ساخت اپلیکیشن و بهینه سازی سایت  را با هزینه کم به ما بسپارید. که به شما توصیه میشود بعد از راه اندازی وب سایت حتما به فکر بهبود جایگاه سایت در گوگل باشید. که برای این کار کارشناسان سئو کار شما را به طور کامل هدایت میکنند.

مشاوره و پشتیبانی رایگان

شما میتوانید در تمامی توسعه سایت با کارشناسان ما در طول شبانه روز در ارتباط باشید. و متخصصان ما نیز شما را از مراحل فرآیند پروژه آگاه خواهند ساخت. بعد از تحویل سایت شما میتوانید به صورت سه ماهه از پشتیبانی رایگان ما بهره مند شوید.

نحوه پرداخت وجه

در این بخش ما نحوه پرداخت وجه را ذکر میکنیم. در پروژه های طراحی سایت و طراحی اپلییشن معمولا نیمی از هزینه در ابتدا و باقی در زمان تحویل داده میشود.

هزینه پشتیبانی سایت

در یک سفارش طراحی سایت هزینه پشتیبانی و توسعه سایت باید تعیین شود. اما با سفارش طراحی وب سایت خود به ما، شما در چند ماه اول هزینه ای بابت پشتیبانی سایت پرداخت نخواهید کرد. اما اگر نیاز به تغییرات و بهبودی باشد پس از پایان یافتن مدت پشتیبانی سایت باید هزینه آن لحاظ شود. بعد از اتمام بازه زمانی پشتیبانی رایگان در صورتی که رضایت داشته باشید پشتیبانی سایت برای شما تمدید خواهد شد. که این پشتیبانی مربوط به توسعه سایت نیز میشود و برای زمانی است که بخواهید قابلیتی به سایت خود اضافه نمایید.

هزینه پشتیبانی بهینه سازی سایت

اگر سایت شما علاوه بر طراحی سایت نیاز به سئو سایت داشته باشد باید در ژاکت سرویس سفارش سئو سایت به صورت جداگانه خریداری شود. که در خصوص موارد پشتیبانی خواهد بود که برای بهینه سازی سایت شما صورت میگیرد.

زمان ارائه پروژه

مدت زمان تحویل پروژه ساخت سایت بسیار مهم است که اگر تاخیری ایجاد شود باید مشتری اطلاع پیدا کند. که زمان تحویل پروژه بسته به تعداد سفارشات همزمان و نوع سایت بین 2 هفته الی 2 ماه خواهد بود. که امکان تاخیر به مدت چند روز برای پروژه های سنگین وجود خواهد داشت.که زمان دقیق هر پروژه پیش از قبول کردن طراحی به شما اطلاع داده خواهد شد.

آموزش نحوه کارکرد سایت

بعد از تحویل سایت،نحوه کار با پنل مدیریت سایت و دیگر جزئیات مربوط به سایت در قالب یک جلسه به مدیرسایت آموزش داده میشود. که نحوه آموزش دهی مدیریت سایت میتواند غیرحضوری،حضوری یا تهیه فایل PDF باشد. که بصورت توافقی فی مابین طرفین خواهدبود.

فراهم کردن اطلاعات موردنیاز

صاحب سایت باید اطلاعاتی که موردنیاز را به طراح تحویل دهد این اطلاعات شامل عکس، لوگو، بنر، نام دامنه، اطلاعات شرکت و شماره تماس ها و دیگر موارد. اگر شرکت برای شما هاست و دامنه کام را تهیه کند مبلغ این دو به طراحی سایت اضافه میشوند.

یک دامین بین المللی ir: هدیه

مراحل سفارش طراحی سایت

در ادامه مراحل سفارش طراحی سایت مطرح شده است. لازم است نکاتی خدمت شما در این مورد عرض شود. بسیاری از متقاضیان سفارش طراحی سایت میخواهند که صرف مدت زمان کوتاه به نتیجه دلخواه برسند. باید عرض شود که طراحی سایت پروسه ای نیست که سریع به نتیجه برسید. سایت شما بعد از راه اندازی نیاز به کاربران اینترنتی دارد. که به سایت شما مراجعه کنند. رقابت در این مورد بسیار سخت است زیرا تعدا سایت ها رو به افزایش است. سئو سایت و بهینه سازی سایت موجب افزایش بازدیدکنندگان شما میشود.

سفارش سئو سایت و بهینه سازی سایت را میتوانید در کنار سفارش طراحی سایت نیز در ژاکت انجام دهید. اما باید بدانید که نتایج عالی نیاز به زمان دارند. بنابراین باید مدت زمانی بگذرد. و همه تلاش ما این است که این زمان را کوتاه سازیم. هزینه طراحی سایت در پروژه های مختلف متفاوت است.

گام اول : مشاوره طراحی سایت

شما باید قبل از سفارش طراحی سایت تحقیقات لازم را به عمل بیاورید. در این مرحله با مذاکرات متعدد نقشه راه مشخص میشود.

گام دوم : طراحی نمونه اولیه

در این مورد یک نمونه اولیه با توجه به نظرات شما برای شما ارسال خواهد شد. این نمونه اولیه به صورت گرافیکی خواهد بود. که پس از تایید نمونه اولیه نصب میشه و سپس شخصی سازی میشه نسبت به کسب و کار واقعی شما.

گام سوم : تست و تحویل سایت

بعد از ساخت و اتمام سایت باید بخش های مختلف آن تست شود. تا سایت بدون هیچ موردی به شما تحویل داده شود.آموزش مدیریت سایت داده میشود.

مشخصات و امکانات وبسایت کسب و کارها

دارای صفحه(برگه): تماس با ما، صفحه درباره ما، صفحه اصلی، صفحه وبلاگ (اخبار-مقالات)، صفحه گالری تصایر، صفحه حساب کاربری، شرایط و قوانین( حریم خصوصی)، صفحه محصولات یا خدمات، صفحه ورود و خروج مدیران، نظرات کاربران(دیدگاه ها)

امکان آپلود کردن عکس‌ها در پنل گالری عکس‌ها                       سیستم‌های مدیریت مطالب در سایت                           سیستم‌های مدیریتی رسانه‌ها

امکان فروش در فروشگاه آنلاین                                               سامانه پیام رسان خودکار                                              سیستم‌های اطلاع رسانی محصولات جدید

امکان ارسال ایمیل (وب میل)                                                  امکان ایجاد مطالب بر اساس سئو                                  قابلیت به روزرسانی خودکار وردپرس

فرم ارتباط با ما                                                                       ثبت نام و مدیریت اعضاء                                              پشتیبانی فنی 3ماهه

دامنه ایران:  IR                                                                     هاست3 ماهه: 2000 مگابایت                                       گواهینامه امنیتی: SSL

درگاه بانکی1: واسط(زرین)                                                     درگاه پرداخت2: مستقیم(بانک ملت)

امکانات پیش فرض با توجه به متفاوت بودن انواع سایت ها با یکدیگر به تناسب نوع وب سایت و نیازمندی کارفرمایان  با دریافت هزینه قابل افزایش است. در صورت نیاز به هرگونه امکانات حرفه ای از طریق تیکت سوال بپرسید که شامل هزینه رایگان خواهد بود یا نیازمند تهیه افزودنی سرویس ژاکت میگردد.

سوالات متداول سرویس

Retry Layer 1