ژاکت سرویس ژاکت سرویس

سرویس ویژه قالب بی تم جهت پشتیبانی

یکی از بهترین پوسته های وردپرس رو اماده کردیم قالب وردپرس Be یک قالب حرفه ای و منعطف وردپرس یکه تاز و بی نظیر , واقعا یکی از منعطف ترین پوسته های وردپرس با طراحی زیبا و فوق العاده شناخته شده به عنوان یکی از پرکاربردی ترین قالب های وردپرس این قالب برای هر سایتی مناسب هست هر سایتی که به فکرتون میرسه , قالبی مناسب برای سایت شرکتی , مناسب برای سایت های تجاری , پزشکی , شخصی , نمونه کار , کشاورزی , مدرسه , فروشگاهی و هزاران زمینه مختلف دیگر در پیش نمایش آنلاین همه این قابلیت ها را خواهید دید.

در این سرویس قالب بی تم | betheme روی سایت وردپرسی شما اضافه و لایسنس (که هنگام خرید قالب از ژآکت ارائه شده است) روی سایت شما ست و یکی از دمو های اصلی را انتخاب خواهید کرد تا اجرا شود .

قبل از تهیه این سرویس حتما باید هاست و دامنه و قالب بی تم (از ژآکت) را تهیه کرده باشید

اگر تمایل داشتید میتوانید از سری افزودنی های این سرویس نیز استفاده نمائید .

سرویس ویژه چیست؟

هرچند پشتیبانی محصولات ژاکت در بستر تیکت پشتیبانی و توسط توسعه دهنده هر محصول پیگیری می‌شود، اما از آنجایی که بسیاری از کاربران با چالش‌هایی مواجه هستند که خارج از تعهدات پشتیبانی محصولات بوده و نیازمند بررسی سریع توسط کارشناسی متخصص است، سرویس ویژه  راه اندازی شد تا این گروه از مشکلات کاربران را نیز در سریع ترین زمان بررسی و حل کنیم.

سرویس ویژه امکان بررسی چه مواردی را ندارد؟

از آنجایی که تعهد ما در سرویس ویژه حل مشکلات شما در کوتاه‌ترین زمان است، موارد زیر شامل پشتیبانی و قابل پیگیری نیست:

 • برخی از مشکلاتی که مربوط به کد نویسی محصول می‌شود
  (برخی از مشکلات شما نیازمند تغییر ساختار افزونه یا قالب خواهد بود که این مورد در سرویس ویژه قابل پیگیری نیست)
 • محدودیت منابع هاست یا سرور
  (این موارد در سرویس ویژه بررسی خواهد شد و مواردی که نیاز به بررسی از هاست شماست به شما اعلام می‌شود اما حل مشکل می‌بایست توسط پشتیبان هاست انجام گیرد)
 • سفارشی سازی قالب/افزونه
  (اگر مشکل شما نیازمند تغییر ساختار کدهای قالب/افزونه باشد، نیازمند تعریف یک پروژه جدید خارج از تعهدات پشتیبانی و با پرداخت هزینه مجزا است)

انتخاب افزودنی ها چطور مشخص می‌شود؟

هزینه پایه ۳۰,۰۰۰ تومانی، برای بررسی اولیه بوده که جدای از هزینه افزودنی سرویس نمی باشد و با انتخاب یکی از افزودنی های درخواستی هزینه پایه و افزودنی سرویس با هم جمع شده و مبلغ نهایی در درگاه پرداخت به شما نمایش داده می شود

🔴 برای شروع فرآیند بررسی و انجام پروژه شما، انتخاب یکی از افزودنی ها الزامی است که هزینه پایه در آن لحاظ شده است .

نکات مهم قبل از سفارش پشتیبانی

 • سرویس ویژه فقط برای محصول قالب بی تم | Betheme که از ژاکت تهیه شده است، ارائه می شود و بررسی مشکلات سایر محصولات که به صورت نال یا از مارکت های دیگر تهیه شده، انجام نخواهد شد
 • برای بررسی موارد و مشکلات موجود بر روی سایت شما، پشتیبانی نیاز به اطلاعات ورود به ادمین وردپرس و هاست و اکانت افزونه و قالبی که تهیه کردید (ژآکت) دارد.
 • قبل از اقدام به ارسال درخواست، فول بکاپ (Backup) تهیه کنید. بدیهی است در صورت بروز مشکل در فرآیند بررسی و حل مشکل توسط کارشناسان سرویس ویژه نبود , تهیه نسخه بکاپ برای بازگردانی به حالت اولیه، بازیابی مجدد آن و کلیه مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربر است.
 • پشتیبانی متعهد می شود در یک بازه زمانی مشخص شده مورد را بررسی کند.
 • به دلیل ترافیک بالا درخواست در این بخش، آنلاین و در دسترس بودن کاربر الزامی است و در صورتی که کاربر در لحظه پشتیبانان را همراهی نکند، بررسی درخواست ایشان به تعویق خواهد افتاد و به انتهای صف بررسی منتقل می گردد. بنابراین در صورت عدم همراهی کاربر با تیم پشتیبانی ، تاخیر حاصل شده شامل استرداد نخواهد شد.
 • درخواست‌های پشتیبانی فقط در تایم کاری از شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 16 بررسی خواهد شد. لذا ثبت درخواست در خارج از این بازه زمانی، به ابتدای اولین روز کاری بعدی موکول خواهد شد.

شرایط استرداد درخواست سرویس ویژه

درخواست‌های سرویس ویژه در صورت عدم امکان حل مشکل در شرایط تعریف شده برای پشتیبانی در بالا، قابل استرداد خواهد بود. مشکلات و موارد زیر شامل استرداد نخواهد شد:

 • عدم همکاری شرکت هاستینگ شما در بازه زمانی تعریف شده برای پشتیبانی
 • عدم همکاری درخواست کننده با توجه به پیام های ارسال شده
 • عدم ارائه دسترسی های لازم توسط درخواست کننده
 • انصراف کاربر از درخواست ثبت شده

سوالات متداول سرویس

دیدگاه ها

Retry Layer 1