خرید 500 بک لینک دائمی و قدرتمند – لینک سازی در سایت های باکیفیت و آتوریتی بالا + تاثیر فوق العاده

خرید بک لینک، ثبت بک لینک قدرتمند، خرید بک لینک ارزان، خرید بک لینک فالو و نوفالو و انبوه، بک لینک های رنک بالا، سئو سایت، افزایش رتبه گوگل،خرید بک لینک پروفایلی، بک لینک فروم، بک لینک با دامین آتوریتی بالا، خرید رپورتاژ و بک لینک وبلاگی

 

💣 ثبت 500 بک لینک دائمی و قدرتمند💣
❤️🚀 لینک سازی در سایت های باکیفیت و آتوریتی بالا + تاثیر عالی ❤️ 🚀

 

🔴🟢🟡 نــــکتــه بسیار مـــهم 🔴🟢🟡

🔔 هــزینه پایه ( 750,000 تومان ) برای 50 عــدد بک لینک می باشد و برای این که بک لینک های بیشتری سفارش دهید باید از قسمت افزودنــی استفاده کــرده و ثبت سفارش بفرمایید.
🔔 در قسمت افزودنی بسته های 50 تایی و 100 تایی قرار داده شــده که میتوانید انتخاب کنید و مجموع بک لینک ها نیز در زیر هر قسمت قید شده است. هر چه تعداد بک لینک های ثبت سفارش شـــده بیشتر باشد هزینه کمتری خواهید پرداخت و کاملا به صرفه خـــواهد بود.
🔔 حـــداکثر تعداد بک لینک هایی که می توانید سفارش دهید 500 عـــدد می باشد که برای ثبت سفارش باید افزودنـــی آخـــر (افزودنی ششم ) را انتخاب کرده و مجموع تعـــداد بک لینک ها را به 500 عدد برسانید که به صرفه ترین حالت ممکن می باشد.

 

🔔 هدف از پله کانـــی و بسته ای قرار دادن بک لینک ها این می باشد که بتوانید با خیال راحـــت سفارش داده و ریسک کار را به حداقل برسانید. می توانید در ابتدای کار تعداد بک لینک کمتری سفارش داده و بعد از اتمام کار و بررسی بک لینک های تحـــویل داده شده به جمع بندی مناسبی برسید که این بک لینک ها برای کار شما مناسب می باشند یا خـــیر⁉️

 

🔴🟢🟡 در این قسمت خــلاصـــه تعداد و قیمت بک لینک ها قید شده است 🔴🟢🟡

 

🔗 تــعداد بک لینک: 50 عـــدد (سرویس پایه بدون افزودنی)
💰 قــیمت : 750,000 تومان

🔗 تــعداد بک لینک: 100 عـــدد ( سرویس پایه + افزودنی اول )
💰 مجموع قــیمت : 1,400,000 تومان

🔗 تــعداد بک لینک: 150 عـــدد ( سرویس پایه + افزودنی دوم )
💰 مجموع قــیمت : 2,100,000 تومان

🔗 تــعداد بک لینک: 200 عـــدد ( سرویس پایه + افزودنی ســـوم )
💰 مجموع قــیمت : 2,800,000 تومان

🔗 تــعداد بک لینک: 300 عـــدد ( سرویس پایه + افزودنی چـــهارم )
💰 مجموع قــیمت : 4,200,000 تومان

🔗 تــعداد بک لینک: 400 عـــدد ( سرویس پایه + افزودنی پنجـــم )
💰 مجموع قــیمت : 5,600,000 تومان

🔗 تــعداد بک لینک: 500 عـــدد ( سرویس پایه + افزودنی شـــشـــم )
💰 مجموع قــیمت : 7,000,000 تومان

📢 همان طـــور که مـــلاحظه میکنید هرچـــه تعـــداد بک لینک های سفارش داده شده بیشتر باشد هزینه کمتری خواهید پرداخت. ضـــمن این که در همین صفحه حــدود 25 عــدد از نــمونه بک لینک هایی که قبلا ساخته ایم را گذاشته ایم که می توانید بررسی کرده و از کیفیت و سبک لینک سازی تیم ســــوریکا آگاهی پیدا کنید.

 

 

📝 خرید بک لینک : یکی از مهمترین فاکتور های دنیای سئو در رتبه گیری کلمات کلیدی در گوگل ؛ بک لینک می باشد. مهم ترین نکته در سئوی آف پیج این است که بتوانید از سایت های معتبر و قدرتمند و رنک بالا برای سایت خودتان لینک بگیرید.

بک لینک قدرتمند و معتبر باعث می شود که به سرعت در موتور های جست و جو علی الخصوص گوگل رتبه بگیرید و سایتتان در صفحات اول نتایج جست و جو قرار بگیرد. لینک سازی یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین پروسه های سئو آف پیج محسوب می شود و باید دقیقا طبق اصول و الگوریتم های گوگل این کار صورت بگیرد.

📝 لینک بیلدینگ یک شمشیر دو لبه برای سایت شما محسوب می شود که اگر به صورت تخصصی و حرفه ای و طبق اصول صورت گیرد منجر به نتیجه و رشد در رتبه سایت خواهد شد. اما از طرفی اگر ساخت بک لینک به صورت غیر اصولی و نادرست صورت بگیرد سایت جــریمه شده و منجر به پنالتی و از دست دادن رتبه خواهدشد. پس چنانچه قصد دارید برای سایت خود لینک سازی کنید باید تمامی عوامل را در نظر گرفته وسپس اقدام به لینک سازی کنید و یا با خــرید بک لینک پروسه لینک بیلدینگ را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارید.

🔖 تیم دیجیتال مارکتینگ ســـوریکا یه صورت تخصصی بر روی سئو آف پیج و لینک سازی فعالیت دارد و با صــد ها سایت ایرانــی و خـارجــی همکاری می کند. لینک بیلدینگ توسط افراد متخصص این حوزه صورت می پذیرد و تمامی اصــول و مــواردی که در لینک بیلدینگ نیاز است توسط متخصصین ســـوریکا با بالاترین دقت و کیفیت ممکن رعایت می شود.

 

📌 توضیحات سرویس خرید بک لینک قـدرتمند و دائمـی

📝 همان طور که اطلاع دارید دنیای بک لینک بسیار بــزرگ و گستــرده بوده و انواع مختلف بک لینک با کیفیت های مختلف و شرایط گوناگون وجود دارد که می توانید برای سایت خودتان استفاده کنید.

ما سال ها در حوزه لینک بیلدینگ و بک لینک فعالیت داریم و طی این سال ها در ده ها هزار سایت بک لینک ساختیم. پس از سال ها تجـــربه و تست و خــطا یک لیست 500 عـــددی از بهترین و معتبر ترین سایت های جهان را آماده و گلچین کردیم و کــار لینک سازی را طبق این لیست انجام می دهیم.

 

🔔 این لیست حــدودا 500 عــددی از میان ده ها هزار بک لینک و تست و آزمایش گلچین شده و به جـــرأت می توان گفت که این لیست قدرتمندترین و با کیفت ترین و به روز ترین لیست بک لینک در تـمام ســطح وب می باشد.🔔

 

📝 این سایت ها همگی سـایت های عـمومی بوده وجــزو پایـه ای ترین بکلینک ها محسوب می شوند. این بک لینک ها با توجه به ماهیتی که دارند برای هر نوع سایتی با هر قــدمت و هر شــرایط و هر موضوعی مناسب هستند و قطعا ایمن ترین و طبیعی ترین بک لینک ها محسوب می شوند. بیشترین تمرکز و تاثیر این بک لینک ها در بــرندینگ و آتــوریتی سایت هدف می باشد از این رو تمامی سایت ها از نوپاترین سایت ها گرفته تا قدیمی ترین و بزرگ ترین سایت های جهان از این بک لینک ها استفاده می کنند و اگر با ابــزار های آنالیز بک لینک مانند اچــرفز و مــاز بک لینک های هر سایتی را آنالیز کنید متوجه خواهید شد که تمامی سایت ها از این بک لینک ها به عنوان بک لینک پایه استفاده کــرده اند.

 

📌 ویژگی های سرویس بک لینک دائمــی و قــدرتـمند

در این قسمت ویژگــی ها و شرایط اصلی بک لینک های این سرویس با جــزئیات و کاملا واضح و شفاف قــید شده است. سعی شده است نـکات کاملا واضـح و شفاف بیان شود تا بتوانید به یک شناخت کلی و دقیق از بک لینک های این ســرویس برسید و کُلیت و کیفیت و کمیت کار برای شما کاملا آشکار شده و یک خــرید راحت و با اطمینان داشته باشد.

 

ویژگی های بک لینک دائمی و قدرتمند | خرید بک لینک

 

 • در این پکــیج حــدود 500 سایت عموما خــارجی وجود دارد که در قسمت پــروفایل و بایــو آن بک لینک ساخته می شود.
 • کلیه سایت های این پکیج همگی از معتبرترین و بهترین سایت های دنیا می باشند و یکی از بهترین و باکیفیت ترین منابع ساخت بک لینک در بین سئو کاران محسوب می شود.
 • از آنجایی که سایت ها اکثرا از بهترین و معتبرترین سایت های دنیا می باشند لذا دامــین آتوریتــی کلیه سایت ها بالا بوده و اکثرا اسپم اسکــور پایینی دارند.
 • از سایت های این پکیج می توان به سایت های معتبری مانند:
  dribbble , behance , gravatar , tumbler , pinterest , wordpress.com , archive.org , ted.com
  و سایت های معتبر دیگر اشاره کرد.
 • در این پکیج گــزارش بسیار کامل در یک فایل اکــسل تقدیم خواهد شد که کلیه جزئیات بک لینک ها به طور دقیق در آن قابل مشاهده خواهد بود.
 • نکته مهم در این گزارش این هست که علاوه بر بک لینک ساخته شده ؛ ایمیل و پسورد و یوزرنیم نیز تقدیم خواهد شد و از آنجا که بسیاری از سایت ها مانند پینترست و تامبلر و behance و … امــکان فعالیت و ساخت بک لینک های بیشتر در آن ها وجود دارد لذا با اطلاعات تقدیم شده برای پروژه های دیگرِ شما و فعالیت های آتــی نیز مـفید خواهد بود و بک لینک ها به هیچ عنوان حالت یکــبار مصرف نخواهند داشت.
 • این نوع بک لینک های آتوریتــی دار را میتوان مستقیما برای سایت هدف اجرا کرد و تیم ما با تجربه ساخت هــزاران بک لینک با دقت و تخصص تمام این کار را انجام خواهد داد و معمولا هیچ نوع خطــری از نظر سئو این بک لینک ها راتهدید نمی کند.
 • این لیست 500 عددی حاصل گلچین و تست و تجربه هــزاران بک لینکی هست که ما با دقت و تجربه توانسته ایم به دست بیاوریم.
 • طبق تجربه ما حدود 90 درصــد بک لینک ها دائـمی خواهند بود و تا مــدت های طولانی معتبر محسوب میشوند و البته چون لیست کاملا آپدیت و با کیفیت می باشد لذا سایت هایی که به هر نحــوی کوچکترین مورد و مشکلی دارند از لیست حذف شده اند و درصد مانــدگاری بک لینک ها بسیار بالا می باشد.
 • نکته بسیار مهمی که باید به آن دقت کرد نوع بک لینک های این پکـیج می باشد. این پکیج به جــرأت کامـل ترین و جــامع ترین لیست بک لینک در تمام سطح وب می باشد. هر سایت معتبر و قدرتمندی که در سطح وب وجــود داشته و این امکان را به کاربران می دهد که برای سایت خود بک لینک بسازند در این لیست مــوجود بوده و از قلم نیفتاده است. البته ذکر این نکته ضروری است که سایت های بی کیفیت و اسپم و یا سایت هایی که بعد از مدتی بک لینک ها را پاک میکنند یا کوچکترین مورد و اشکالی داشته اند از لیست حذف شده و با بک لینک های قدرتمند و مطمئن جایگزین شده اند.
 • در این پکیج انواع بک لینک های پــروفایلی ، برندینگ ، وب 2 ، پرسش و پاسخ ، انجمنی و فروم، پست میهمان ، سوشیال های محتوا محور ، دایرکتوری ، سایت های ایبوک و اشتراک پی دی اف ، اینفوگرافیک ، اشتراک ویدئو ، سایت ساز ، سوشیال بوکمارک های قدرتمند ، سایت های بازنشر مطالب ، فرم ساز های آنلاین ، و انواع مختلف دیگر وجود دارد و بسیار جـامع می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که بیشترین نوع بک لینک ها مربط به بک لینک های پروفایلی می باشد و بیشترین حضور را در این لیست دارند که در قسمت بایــو و توضیحات پـروفــایل بک لینک ساخته می شود.
 • در هر صورت هر بک لینکی که نیاز به ثبت نام و وریفای ایمیل داشته باشد در این پلن قرار گرفته است. با توجه به این مورد بک لینک های کامنتی جایی در این لیست نداشته و تمامی بک لینک ها غیر کامنتی می باشند.
 • بک لینک ها ترکیبی از فالـو و نوفـالـو هستند و از هر دو مــورد داخل لیست وجود دارد و به صورت رنــدوم لیست شده اند. ترکیب بک لینک های فالو و نوفالو یکی از بهترین استراتژی های موجود در لینک سازی محسوب شده و باعث می شود چــگالی بک لینک ها رعایت شده و به رونــد طبیعی بودن بک لینک ها کمک شایانی می کند.
 • لیست بک لینک ها طبق دامین آتوریتــی مــرتب شده و همگــی جــزو سایت های با کیفیت و با دامین آتوریتی بالا می باشند. حـــدودا 150 بک لینک اول این لیست دامین آتوریتی بین 75 تا 95 و 200 بک لینک بعدی دامین آتوریتی بین 50 تا 75 داشته و هرچه به پایین لیست نزدیک تر می شویم دامین آتوریتی سایت ها کــمتر می شود. به این نکته توجه داشته باشید که حـــدودا 90 درصد سایت های این لیست خارجی و بسیار معتبر و قدرتمند هستند و دامین آتوریتی بالایی دارند. در انتهای این لیست حدودا 20 الی 50 عدد سایت ایرانی نیز وجود دارد که عموما سایت های فـــروم و انجمنی می باشند و چون دامین آتوریتی پایین تری هم نسبت به سایت های خــارجی دارند بنابراین به صورت اتومــاتیک مرتب در انتهای لیست جــای گرفته اند و البته سایت های ایرانی نیز همگی گلچین شده و با کیفیت هستند.
 • طبق تجــربه چندین ساله ما و ساخت ده هـا هـــزار بک لینک برای سایت های ایرانــی و خــارجــی به این نتیجه رسیده ایم که بهترین استراتژی ممکن برای بک لینک های عمومــی و پایه این است که بیشترین تمرکز روی بـرنــدینگ و آتوریتـــی باشد و برای انکر تکست بک لینک ها از نام بـــرنـد و سایت استفاده گردد و در این صورت نتیجه بهتری حــاصل می گردد و کار طبیعی تر جلوه می کند.البته این مورد اختیاری است و از کلمه کلیــدی اصلی نیز برای انکـــر تکست بک لینک ها می توانید استفاده کنید.

 

📌 نکات تکمیلی بک لینک های دائمی و قدرتمند

📝 در قسمت قبل یک معرفــی کلی از شــرایط و جزئیات بک لینک های مـــوجـــود در این ســـرویس و پکیج ارائه شد و سعی بر این بود که به صورت شفاف وضعیت کلی بک لینک ها شرح گردد.

در این قسمت نکات تکمیلی و توصیه های نهایی در خــصوص بک لینک های این ســرویس قـــید می گردد که می تواند راهــنمای خوبـــی برای نتیجه گیری بهـتر و ســـریع تر از این سرویس باشد.

 

 • اگر با پروسه لینک بیلدینگ آشنا باشید قــطعا می دانید که یکی از حیاتی ترین و مهم ترین فاکتور ها در ســـئو ؛ بک لینک ها هستند. هر بک لینک بنابه شرایطی مانند حــــوزه فعالیت و سختی کلمه کلیدی و کیفیت خود بک لینک اثر متفاوتی خواهند داشت.
 • قدرتمندترین بک لینک ها معمولا رپــورتاژ های خبری و رپورتاژ در سایت های همسان و مشترک با فعالیت کاری شما می باشند و بنا به اثــرگذاری خوبــی هم که دارند به مراتب هـــزینه های بسیار بالایی نیز دارند.
 • بک لینک هایی که توسط مــا ساخته می شود بیشترین تاثیر را روی بـــرندینگ و آتــوریتی و اعـتبار سایت دارند. یعنی این بک لینک ها تاثیر بسیار مناسبی روی آتــوریتی سایت شما خواهند داشت.
 • نباید روی این بک لینک ها برای بالا آمدن روی کــلمه کلیدی سخت حساب ویــژه باز کنید. هرچند در برخی حــوزه های کاری و کلمات متوسط علاوه بر آتــوریتی روی بالا آمــدن کــلمه کلیدی نیز میتوان حساب باز کرد ولی در حالت کلی نگاه شما به این بک لینک باید نگاه برندینگ و آتوریتی و اعتبار و رتبه گیری در کلمات متوسط و نیمه سخت باشد.
 • برای این که بتوانید در کلمات کلیدی سخت رتبه خوبــی بگیرید لازم است این بک لینک ها را در کنار رپورتاژ های قدرتمند از سایت های خبری استفاده کنید.ترکیب این بک لینک ها با رپورتاژ های قــدرتمند بسیار مفید و تاثیر گذار بوده و از نتایج کــار شگفت زده خواهید شد.
 • قدرتمند ترین و بزرگ ترین سایت ها نیز از این بک لینک ها استفاده می کنند و در واقع این بک لینک ها بیشترین اثــر را در پروسه طبیعی سازی بک لینک های سایت دارند و ازاین جهت ارزش بسیار بالایی دارند و قیمت پایین بک لینک ها نسبت به رپورتاژها دلیل بر کــم ارزشی این بک لینک ها نیست.

 

📢 در یک نگاه کلی هدف از این بک لینک ها را می توان شامل این موارد دانست :
🔰 برندینگ قدرتمند ، 🔰 آتوریتی و اعتبار ، 🔰 طبیعی سازی پروسه کلی لینک سازی سایت هدف ، 🔰 ایندکس بهتر و قدرتمند تر لندینگ ها و ریپورتاژها ، 🔰 محبوبیت نزد گوگل ، 🔰 ترافیک بیشتر و هدفمند ، 🔰 رتبه روی کلمات متوسط ، 🔰 کمک به ریپورتاژها و تقویت آن ها برای رتبه گرفتن در کلمات کلیدی سخت ، 🔰 قدرتمند کردن و تقویت بک لینک های لایه اول و پروسه بک لینک های چند لایه

 

خرید بک لینک دائمی و قدرتمند

 

 • حتما برای سایت خودتان استراتژی منحصر به فرد داشته باشید و تحت نظر سئوکار لینک سازی را بــرون سپاری کنید. فرض ما هنگام لینک بیلدینگ این است که شما استراتژی های لازم را برای سایتتان طراحی کرده اید.
 • بک لینک های ساخته شده توسط ما عموما بی خـــطر و بدون ریسک هستند و کاملا طبیعی به نظر می آیند و گوگل این بک لینک ها را به هیچ عنوان اسپم و تقلب به حساب نمی آورد.
 • تعـــرفه هایی که برای پلن ها در نظر گرفته شده کاملا منصفانـــه و منطقی هستند و نتیجه ساخت هـــزاران بک لینک و تجــــزیه و تحلیل آن ها می باشد.
 • هم چنین ایندکــس بک لینک ها معمولا از 1 تا 6 مـــاه طول می کشد و این خود عملا به پروسه طبیعی بودن بک لینک ها کمک می کند. بعد از این که بک لینک ها ساخته و گزارش کار آماده می شود؛ تمامی بک لینک ها در سرویس های اینکسینگ قــدرتمند قرار داده می شوند تا بک لینک ها سریع تر ایندکــس شده و اثــرگذار باشند. با این وجود نباید خیلی روی ایندکــس این بک لینک ها حساس باشید چرا که به مرور ایندکـــس شده و تاثیر خود را خواهند داشت. نکته ای که در مورد ایندکـس بک لینک ها حائز اهمیت می باشد این است که تقریبا هیچ ابزار دقیقی برای تست این کار وجود ندارد چه بسا بک لینکی در ســرچ کنسول سایت شما نمایش داده شود ولی در نتایج ســرچ نباشد ویا ممکن است توسط ابزار های اچـــرفـز و مــاز شناسایی شوند ولی در سرچ کنسول نشان داده نشود بنابراین پروســـه ایندکسینگ پیچیدگــــی های خاص خود را دارد و نیازی به حساسیت در این موضوع نیست.
 • پروســه ساخت بک لینک با توجه به تعــداد بک لینک ها می تواند از یک هفته تا یک مـــاه زمان ببرد ولی تمام سعی ما این است بک لینک ها هرچه سریع تر آماده شده و گـــزارش کار تقدیم گردد. شاید سوالی که در این مورد ذهنتان را مشغول کند این باشد که اگر مثلا 200 بک لینک طی دو هــفته ساخـــته شود ممکن است کار غیر طبیعی جــلوه کرده و مشکل ساز شود؟
  و جواب این است که خــیر به هیچ عنوان این اتفاق نمی افتد چرا که با توجه به توضیحات قبل؛ ایندکس این بک لینک ها به صورت نامنظم و طبیعی می باشد و تمامی بک لینک ها در یک زمان و دوره کوتاه ایندکس نمی شوند بلکه با فاصله های زمانی نامنظم ایندکس شده و این خـــود بزرگترین کمک را به طبیعی سازی پروســه لینک سازی می کند.
 • بعد از اتمام کار گـــزارش بک لینک ها در یک فایل اکــسل همراه با جـــزئیات تقدیم خواهد شد. به جـــرأت مدعـــی هستیم که گزارش بک لینک های ما کامــل ترین گزارش بک لینک در تمام سطح وب می باشد.
  بک لینک ها به صورت کامل و شفاف مــرتب شده و بک لینک ها همراه با جزئیات خواهند بود. یعنی علاوه بر یو آر ال بک لینک ها؛ ایمیل و پسورد و یوزرنیم و دامین آتوریتی سایت ها نیز قید گردیده است و هدف از این کار این است که تسلط کامل به بک لینک داشته و کاملا قابل اعتماد باشد و هم چنین در سایت هایی که امــکان لینک سازی بیشتر و فعالیت های مجــدد وجود دارد بتوانید لاگــین کرده و برای پروژه های خـــودتان لینک های بیشتر بسازید.
 • تمامی بک لینک ها به صورت دستـــی ساخته شده و به هیچ عنوان از هیچ رباتــی استفاده نمی گردد همچنین تمامی ایمیل های ارسالی از سوی سایت ها به صورت دقیق و کامل تایید و وریفای می شوند تا مشکلی برای بک لینک ها وجود نداشته باشد.
 • سبـک و روش لینک سازی تیم ســــوریکا بسیار کامل و تخصصی و منحصـــر به فرد می باشد. نکته ای که در لینک سازی ما و رمـــز مــاندگاری بک لینک های ساخته شده توسط ما وجود دارد این است که تمام تمهیــدات لازم برای طبیعی سازی و کیفیت بالای بک لینک ها انجام می شود. تقریبا برای تمامی بک لینک ها از عــکس پروفایل استفاده می گردد و لوگــوی برند و سایت شما در قسمت پـــروفایل قرار می گیرد.
  سعی می گـــردد از حــداکثر ظرفیت سایتی که درآن بک لینک ساخته می شود استفاده شـــود یعنی اگر سایتی این امکان را داشت که بتوان از متـن هم استفاده کرد ما نیز دریغ نکــرده و علاوه بر لینک از متن نیز استفاده میکنیم. در بسیاری از سایت های این لیست مانند wordpress ، penzu ، strikingly و ده ها سایت دیگــر می توانیم مانند یک رپورتاژ قدرتمند از متن های طـــولانی نیز استفاده کنیم و ما از این ظرفیت هـــرگز غافل نمی شویم.

 

🔔 تمامی این عــوامل باعث می شود بک لینک ساخته شده فــراتر از یک بک لینک پروفایلی ساده باشد و پا به پای رپورتاژ ها رقابت کند و کیفیت فوق العاده ای داشته باشد. 🔔

 

📌 اطلاعات لازم برای شروع کار

 

 • لینک هدف (یک url)
 • کلمه کلیدی (حداکثر سه کلمه)
 • توضیحات کوتاه در حد یک یا دو پاراگراف در مورد برند و سایت و یا کلمه کلیدی

 

🟢 لازم است بعد از سفارش؛ آدرس سایت ، کلمـــه کلیدی برای انکر تکست بک لینک ها (حداکثر 3 عدد) و چـــند خـــط و یا یک پاراگــراف توضیحــات و متن برای قرار گرفتن در قسمت بایــو و توضیحات بک لینک ها ارسال شود.

 

📝 انکـــر تکست بک لینک ها به صورت تــرکیبی از کــلمه کلیدی هدف و لینک لخت (naked link ) خــواهد بود. طبق تجربه چندین سالــه ما بهــترین کلمــه کلیدی برای این نوع از بک لینک ها نـام ســـایت و بــرند می باشد و بهتر است با خود نام بــرند به سایت شما لینک داده شود و البته این مورد اخــتیاری است و می توانید کلمــه کلیدی اصلی سایتتان را ارسال کنید.

📝 همان طور که در توضیحـــات بالا قــید شد در بسیاری از سایت ها می توان از عکــس و متـن هــم استفاده کرد. شما می توانید یک یا دو پاراگراف ( و حتی پاراگــراف های بیشتر) متـن در مورد سایت خــودتان آماده کرده و برای ما ارسال کنید. ما خـــودمان نیز می توانیم این متن را از هوم پیج و قسمت درباره ما سایتِ شما برداریم و خــودتان نیز می توانید از همین قسمت ها متن را آماده کرده و نیاز نیست محتوای جدید تولید کنید.

 

📌 نمونه بک لینک های تیم ســـوریکا

تیم دیجیتال مارکتینگ ســوریکا طی سال ها با بهترین و معتبرترین وبمستران و سئوکاران ایرانی و خارجی همــکاری داشته و پــروســه لینک سازی آن ها را بر عهـــده گرفته است.

طی این این سال ها هـــزاران بک لینک برای سایت های ایرانــی و خارجــی ساخته ایم و تمامی مشتریانمان از کیفیت کار راضــی بوده اند. در این قسمت چــند نمونه از بک لینک هایی را که قبلا کار کردیم قرار می دهیم. شما با بررسی نمونه بک لینک ها می توانید از کیفیت و کمیت و کلیت بک لینک ها آگاه شده و قبل از سفارش به یک جــمع بندی و شناخــت کلی از بک لینک ها و سبک لینــک سازی مـا رسیده باشید.

 

NoDABACKLINKNoDABACKLINK
192https://b2n.ir/u49101293https://b2n.ir/g00229
388https://b2n.ir/w80393489https://b2n.ir/j16087
583https://b2n.ir/z93459684https://b2n.ir/u76037
795https://b2n.ir/s30725894https://b2n.ir/e74790
993https://b2n.ir/m730211093https://b2n.ir/w67182
1192https://b2n.ir/d596451292https://b2n.ir/h81556
1387https://b2n.ir/t845051484https://b2n.ir/p81239
1583https://b2n.ir/k983931695https://b2n.ir/s71149
1778https://b2n.ir/g000101858https://b2n.ir/x35990
1948https://b2n.ir/u662562083https://b2n.ir/d77553
2176https://b2n.ir/t018382271https://b2n.ir/r25547
24https://b2n.ir/f55286
(بک لینک ایرانی)
21https://b2n.ir/q75402
(بک لینک ایرانی)

 

📢 این لینک ها چند نمونه از آخرین بک لینک هایی هستند که توسط تیم ســـوریکا ساخته شده اند. تقریبا اکثر قریب به اتفاق بک لینک های ما در همین فرم و شرایط و کیفیت هستند و اگر بتوانید نمونه بک لینک ها را دقیق بررسی کنید و همه جوانب از قبیل متن بایوگـــرافی و انکـــر تکست و عکــس و سایر موارد را بررسی فرمایید؛ یک دید کلی به بک لینک های ما خواهید داشت و با نگاهی واضح تر و شفاف تر میتوانید سفارش خودتان را ثبت کنید.

📢 هدف از ارسال این حجم از نمونه بک لینک ها این می باشد که با کلیت بک لینک های تیم ما آشنا شده و قبل از سفارش به کلیت و کیفیت بک لینک ها آگاهی داشته باشید و هم چنین اعتمادتان به تیم ســوریکا جلب شده باشد.

 

📝 همچنین در تصویر زیر نیز می توانید قسمتی از دامین آتوریتــی بک لینک های ما را مشاهده کنید. همان طور که می بینید لیست ما بر اساس دامین آتوریتی مرتب شده و بک لینک ها دامین آتوریتی بسار بالایی دارند و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

 

لیست دامین آتوریتی بک لینک های دائمی و قدرتمند

 

🔔 تمام تلاش و هدف ما این است که بتوانیم یک کار با کیفیت و مفید و مطمئن ارائـــه کرده و در نهایت رضایت شما بالاترین اهمیت را برای ما دارد. سعی بر این بود تا تمامی توضیحات لازم با جزئیات کامل قید شود تا همه چیز شفاف و واضــح بوده و بتوانید یک سفارش مطمئن داشته باشید.

 

خرید بک لینک دائمی و قدرتمند

 

⁉️ در هر صورت اگر سوال و مورد خاصی هست که از قلم افتاده و یا نیاز به راهنمایی داشتید می توانید سوالات خودتان را با ما در میان بگذارید و با کمال میل و افتخار پاسخگوی سوالاتتان خواهیم بود. ⁉️

سوالات متداول سرویس

دیدگاه ها

Retry Layer 1