اکشن فتوشاپ کارتونی

اکشن فتوشاپ چیست و چگونه عمل می کند؟

ممکن است بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید طرحی را خلق کنید که نیازمند اعمال یک سری عملیات تکراری است. خوشبختانه نرم افزار فتوشاپ این امکان را برای شما فراهم می کند که مراحل کار خود را ضبط کنید تا در آینده هر گاه لازم شد همان مراحل را بدون تکرار مجدد، فقط با یک کلیک ساده اجرا نمایید. همچنین با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود مراحل ضبط شده خود را در قالب یک فایل atn. ذخیره نموده و با اشتراک گذاری این فایل بین دوستان خود، به آن ها نیز امکان استفاده از این مراحل را بدهید. این روند در فتوشاپ تحت عنوان اکشن شناخته می شود.

 

اکشن ها را علاوه بر تصاویر بر روی متن ها و انیمیشن ها نیز می توان به کار برد. تنها کافی است یک بار اکشن موردنظر را نصب کنید و  پس از آن هر چند بار که بخواهید می توانید آن را بر روی طرح های خود اعمال نمایید. با استفاده از قابلیت های بی نظیر اکشن ها شما قادر خواهید بود طرح های فوق العاده ایجاد کرده و طرحی را که تکمیل آن در حالت عادی ممکن است ساعت ها طول بکشد، در عرض چند ثانیه انجام دهید.

 

شما هم می توانید خود اکشن بسازید و یا از اکشن ایجاد شده توسط دیگران استفاده نمایید. با استفاده از اکشن دیگر شما و یا هر استفاده کننده دیگر لازم نیست مراحلی که قبلا طی کرده اید دوباره تکرار کنید و تنها با یک کلیک تمام این مراحل بر روی طرح اعمال خواهد شد. از این رو استفاده از اکشن می تواند تا حد زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و برای افراد دیگری که می خواهند مراحل مشابهی را انجام دهند، بسیار کمک کننده باشد.

 

اکشن فتوشاپ کارتونی مناسب عکاسان و طراحان گرافیکی است. با استفاده از این اکشن، تنها با کلیک ساده قادر خواهید بود ظاهر خارق العاده ای را همیشه می خواستید بر روی تصاویر یا عکس های پستتان اعمال کنید و نتیجه ای عالی از تصاویرتان داشته باشید. تنها با یک کلیک ساده، جلوه های زیبا و بی نظیری به تصاویرتان اضافه کنید و تصویرتان را از یک تصویر معمولی به تصویری جذاب و حرفه ای تبدیل نمایید.

 

* زمان تحویل بلافاصله بعد از دانلود خواهد بود.

 

توضیحات فایل خریداری شده:

  • این اکشن بر روی تمامی ورژن های فتوشاپ از جمله CS3, CS4, CS5, CS5.5, CS6, CC14, CC15, CS16, CC17, CC18, CC19 ,CC20, CC2021 قابل استفاده است.
  • اکشن زیبا، تمیز، سریع و استفاده آسان
  • تنها کافی است دکمه play را فشار دهید تا جلوه ای زیبا از انواع حالت های نقاشی روغنی پرتره دریافت کنید.
  • حاوی متن راهنما برای نصب پیش نیازها

 

محتویات فایل خریداری شده:

  • فایل ATN
  • اکشن های یک کلیکی
  • فایل راهنما

سوالات متداول سرویس

Retry