اکشن فتوشاپ و پریست لایت روم آبی فیروزه ای

اکشن فتوشاپ چیست و چگونه عمل می کند؟

ممکن است بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید طرحی را خلق کنید که نیازمند اعمال یک سری عملیات تکراری است. خوشبختانه نرم افزار فتوشاپ این امکان را برای شما فراهم می کند که مراحل کار خود را ضبط کنید تا در آینده هر گاه لازم شد همان مراحل را بدون تکرار مجدد، فقط با یک کلیک ساده اجرا نمایید. همچنین با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود مراحل ضبط شده خود را در قالب یک فایل atn. ذخیره نموده و با اشتراک گذاری این فایل بین دوستان خود، به آن ها نیز امکان استفاده از این مراحل را بدهید. این روند در فتوشاپ تحت عنوان اکشن شناخته می شود.

 

اکشن ها را علاوه بر تصاویر بر روی متن ها و انیمیشن ها نیز می توان به کار برد. تنها کافی است یک بار اکشن موردنظر را نصب کنید و  پس از آن هر چند بار که بخواهید می توانید آن را بر روی طرح های خود اعمال نمایید. با استفاده از قابلیت های بی نظیر اکشن ها شما قادر خواهید بود طرح های فوق العاده ایجاد کرده و طرحی را که تکمیل آن در حالت عادی ممکن است ساعت ها طول بکشد، در عرض چند ثانیه انجام دهید.

 

شما هم می توانید خود اکشن بسازید و یا از اکشن ایجاد شده توسط دیگران استفاده نمایید. با استفاده از اکشن دیگر شما و یا هر استفاده کننده دیگر لازم نیست مراحلی که قبلا طی کرده اید دوباره تکرار کنید و تنها با یک کلیک تمام این مراحل بر روی طرح اعمال خواهد شد. از این رو استفاده از اکشن می تواند تا حد زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و برای افراد دیگری که می خواهند مراحل مشابهی را انجام دهند، بسیار کمک کننده باشد.

 

در این بسته علاوه بر اکشن های فتوشاپ، پریست لایت روم هم برای شما آماده شده است. پریست ها مجموعه ای از تنظیمات ویرایش عکس در نرم افزار لایت روم هستند که به صورت یک فایل ذخیره شده اند. افراد تنها با یک کلیک ساده بر روی این فایل قادر خواهند بود تمامی این تنظیمات را بر روی تصاویر خود اعمال نمایند. پریست ها نیز به علت مزایای فراوانی که ارائه می کنند (صرفه جویی در زمان، استفاده آسان، تنوع، برگشت پذیری و…) می توانند برای کاربران و طراحان مبتدی تا حرفه ای بسیار کاربردی و مفید باشند.

 

اکشن فتوشاپ و پریست لایت روم آبی فیروزه ای مناسب عکاسان و طراحان گرافیکی است. این محصول به راحتی از طریق کامپیوتر شخصی یا اپلیکیشن لایت روم گوشی قابل استفاده است. با استفاده از این محصول، تنها با کلیک ساده قادر خواهید بود ظاهر خارق العاده ای را همیشه می خواستید بر روی تصاویر یا عکس های پستتان اعمال کنید و نتیجه ای عالی از تصاویرتان داشته باشید. تنها با یک کلیک ساده، جلوه های زیبا و بی نظیری به تصاویرتان اضافه کنید و تصویرتان را از یک تصویر معمولی به تصویری جذاب و حرفه ای تبدیل نمایید.

 

* زمان تحویل بلافاصله بعد از دانلود خواهد بود.

 

توضیحات فایل خریداری شده:

  • زیبا، تمیز، سریع و استفاده آسان
  • حاوی متن راهنما برای نصب پیش نیازها

 

محتویات فایل خریداری شده:

  • فایل ATN
  • فایل XMP
  • فایل راهنما

سوالات متداول سرویس

Retry