افکت فتوشاپ اسکچ روغنی

افکت در فتوشاپ به چه معناست و چگونه عمل می کند؟

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید رنگ تصاویر خود را در اینستاگرام تغییر دهید و یا آن را به صورت سیاه و سفید در آورید. در تمام این موارد شما در حال استفاده از افکت بوده‏اید.

افکت یا جلوه به این معناست که شما با اهداف خاصی دست به ایجاد تغییر در عکس یا فیلم های خود بزنید. در واقع وقتی شما رنگ یا پس زمینه تصویر خود را تغییر می دهید، میزان نور فیلم خود را بالا و پایین می کنید یا صوت فیلم های خود را دستکاری می کنید، در حال افکت گذاری هستید.

برنامه های زیادی برای افکت گذاری بر روی فایل های تصویری وجود دارد که از جمله محبوب ترین آن ها می توان به فتوشاپ اشاره داشت. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به سادگی انواع افکت ها را بر روی تصاویر خود اعمال کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را حاصل نمایید.

ایجاد تغییر در تصویر به صورت دستی در بسیاری موارد می تواند دشوار یا زمان بر باشد. در این میان استفاده از افکت های آماده ای که توسط افراد دیگر برای کار در محیط فتوشاپ ایجاد شده ‏اند، می تواند راه حلی سریع و کاربردی باشد.

افکت فتوشاپ اسکچ روغنی باعث صرفه جویی در زمان شده و به شما این امکان را می دهند تا با یک کلیک ساده، تغییرات جذابی را در تصویر خود ایجاد نمایید. این افکت بدون ایجاد هیچ گونه آسیب در تصویر اصلیتان، کار شما را در تبدیل یک عکس عادی به عکسی حرفه ای و فوق العاده بسیار آسان می نماید.

 

* زمان تحویل بلافاصله بعد از دانلود خواهد بود.

 

توضیحات فایل خریداری شده:

  • تنها کافی است عکس خود را جایگذاری نمایید
  • مبتنی بر اسمارت آبجکت
  • بدون نیاز به هیچ گونه اکشن فتوشاپ
  • امکان ویرایش فیلترهای اعمال شده
  • امکان سفارشی سازی آسان و سریع
  • لایه ها و پوشه های کاملا منظم و سازمان یافته

سوالات متداول سرویس

Retry