افزایش سرعت سایت با راهکار های هوشمندانه

هر یک ثانیه تاخیر در لود سایت، هزینه ای معادل 7درصد از فروش شما دارد (طبق تحقیقات strange loop). تعلل شما نیز در بهبود سرعت سایت، می تواند به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان و کاربران سایتتان منجر شود.
گوگل برای رتبه دادن به شما، ترافیک سایت تان را بر حسب مدت زمان لود سایت بررسی می کند، یعنی اگر برای عبور ترافیک بالای سایت، 5 ثانیه زمان لازم باشد، دیگر رتبه اول گوگل نخواهید بود.
مخاطبان وبسایت شما نیز این کندی را دوست ندارند. طبیعتا اگر کاربر با سرعت پایین لود صفحات سایت مواجه شود، سایت را به سرعت ترک می کند یا فرایند خریدش را نیمه رها می کند. این یعنی بالا رفتن نرخ پرش یا bounce rate و در نهایت باز هم ضربه ای است به سئو سایت شما.

سرویس “راهکار هوشمندانه افزایش سرعت سایت ” که توسط تیم متخصص SpeedSmart ارائه شده است، خیالتان را بابت حل مشکل کندی سرعت و از دست دادن کاربران سایت راحت می کند. این سرویس برای بالا بردن سرعت سایت و بهتر کردن وضعیت سئو به کمک شما می آید.

خدماتی که در این سرویس به شما ارائه می شود عبارتند از:

در صورتی که افزونه WP Rocket را تهیه نکرده اید، این محصول با تخفیف ویژه 30 درصدی به همراه 6 ماه پشتیبانی رایگان و دسترسی مادام العمر به فایل محصول، به شما تقدیم می شود و درنهایت نتیجه آنالیز gtmetrix سایتتان به طور مطلوبی بهبود خواهد یافت.

🔴 برای فعالسازی این سرویس دو نکته اساسی را می بایست در نظر داشته باشید :

  • قالب سایت شما باید استاندارد باشد. مطابق با توضیحات افزونه WP Rocket ، این محصول بر روی قالب های ایرانی با کد نویسی غیر استاندارد نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.
  • برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز، پیشنهاد می شود از هاست های اختصاصی استفاده کنید.

بهبود gtmetrix

همچنین اگر مایلید به صورت تخصصی تر و اصولی بهینه سازی سایت تان را انجام دهید ، بررسی دو افزودنی زیر برای شما مناسب خواهد بود:

پیشنهاد حرفه ای ها ؛ افزایش سرعت سایت به همراه افزایش سرعت لود تصاویر

در این افزودنی علاوه بر افزایش سرعت سایت و بهینه سازی با افزونه WP Rocket و استفاده از مزایای طرح قبلی، تصاویر سایت شما نیز به حد قابل توجهی بهینه سازی خواهد شد. در این پلن، تصاویر سایت شما به فرمت webp تبدیل خواهند شد که بهترین فرمت تصویر برای سئو است. یکی دیگر از مزایای WebP، تطبیق‌پذیری آن است که هم شامل تصاویر شفاف، و هم تصاویر متحرک می‌شود. این یک امکان ویژه است که در سایر فرمت‌ها نمی‌توانید پیدا کنید.

از انجا که تصاویر بر سرعت سایت تاثیرگذار هستند، بهینه نبودن فرمت تصاویر می تواند به کند شدن سایت در نتیجه خسته و بی حوصله شدن مخاطبان و در نهایت خروج آنها از سایت منجر شود.

نکته : برای کارایی بهتر افزونه اسماش، بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

🔸بهتر است هاست مورد استفاده شما خارجی باشد.

🔸 در صورت ایرانی بودن هاست، اطمینان حاصل کنید که هاستینگ شما میتواند روی آدرس های خاصی که IP ایران را تحریم کرده است، پراکسی ست کند.

🔸 cURL هاست شما فعال باشد.

در صورتی که افزونه WP Rocket و اسماش را تهیه نکرده اید، این محصولات با تخفیف ویژه 30 درصدی به همراه 6 ماه پشتیبانی رایگان و دسترسی مادام العمر به فایل محصول، به شما تقدیم می شود.

انتخاب متخصصان؛ افزایش سرعت سایت به همراه افزایش سرعت لود تصاویر ، حذف هوشمند فایل های اضافی

در این افزودنی علاوه بر بهینه سازی سرعت کلی سایت با WP Rocket و افزایش سرعت لود تصاویر با افزونه WP Smush Pro، میتوانید فایل های اضافی که در صفحات مختلف سایت شما وجود دارد و موجب کاهش چشمگیر سرعت سایت شده اند را به صورت هدفمند و البته هوشمندانه حذف کنید.

🔸 نکته: پیکربندی افزونه dppp شرایط متفاوتی دارد. پس از انتخاب این افزودنی لازم است در بخش چت، شرایط مد نظر خود را شرح دهید. با خرید این افزودنی حداکثر 5 صفحه شما به صوت جامع بهینه سازی می شود. 

در صورتی که افزونه های راکت و اسماش و dppp را تهیه نکرده اید، با تخفیف 30 درصدی خدمت شما تقدیم خواهد شد.

Retry Layer 1