مقالاتی برای فریلنسرهای ژاکت سرویس

ژاکت سرویس برای موفقیت بیشتر شما فریلنسرهای عزیز و کسب درآمد بالاتر، مقالاتی را در اختیار شما قرار داده است که می توانید در ادامه مطالعه کنید. ژاکت سرویس بازارگاه (Marketplace) خدمات بازاریابی دیجیتال است. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید؛ نویسندگی محتوا، ترجمه، سئو، گرافیک، برنامه نویسی و …؛ می توانید در این پلتفرم کار و درآمد مناسب خود را بدست آورید. 

مقالات برگزیده

یکی از مهم ترین مبانی کسب درآمد از طریق فریلنسینگ، داشتن یک قرارداد کتبی سفت و محکم با مشتری است. یک قرارداد فکر شده، امنیت هر دو طرف معامله (یعنی فریلنسر و کارفرما) را تأمین می کند.

بیایید این مطلب را با یک واقعیت جالب شروع کنیم؛ اکثر فریلنسرها به طور میانگین از کارمندان درآمد بیشتری دارند. این در حالی است که این فریلنسرها ساعات کمتری از روز را به نسبت کارمندان کار می کنند.

از آنجایی که محبوبیت کسب درآمد از طریق فریلنسینگ در چند سال گذشته به شدت رو به رشد بوده است، افراد بسیاری هستند که می خواهند به کسب درآمد از این مسیر روی بیاورند. 

سایر مقالات

پردرآمدترین شاخه های فریلسینگ کدام اند؟
فرآیند کلی برای کسب درآمد از فریلنسینگ یک چیز است: پیدا کردن پروژه های مختلف و دریافت دستمزد به صورت ساعتی یا پروژه ای.

تبدیل شدن به یک فریلنسر، یک چشم انداز هیجان انگیز و جذاب است. عمده دلایل جذابیت این نوع کسب درآمد نیز به انعطاف بسیار زیاد فریلنسری بر می گردد.

در این مطلب ما را همراهی کنید تا با 7 دلیل شکست فریلنسرها و نحوه جلوگیری از وقوع آنها آشنا شوید.

در این مقاله با ارائه 10 بند مهم قراردادنویسی برای پروژه های فریلنسری، به شما در نوشتن یک قرارداد استاندارد کمک کنیم

فریلنسینگ چند سالی است که توانسته خود را به یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد تبدیل کند. اما در سال 2021 به دلیل شرایط متفاوتی که برای همه جوامع در سرتاسر دنیا رقم خورد

در این مقاله در مورد تجربیات شخصی به نام جوئل یونگ صحبت می‌کنیم. یونگ یک فریلنسر موفق در حوزه تولید محتوای صوتی و تصویری است

بدون شک مهم ترین سؤال این افراد این است که آیا کسب درآمد از طریق فریلنسری برای مبتدیان گزینه مناسبی است یا خیر. اگر این سؤال شما هم هست، این مطلب ما را همراهی کنید

در این مقاله قصد داریم در مورد چند سوال اساسی که قبل از پیوستن به دنیای فریلنسری باید از خود بپرسید، صحبت کنیم.

اگر تصمیم دارید که آینده شغلی خود را با فریلنسری رقم بزنید، باید بدانید که رقبای زیادی با شما هم مسیر خواهند بود که تعداد آنها نیز هر ساله رو به افزایش است.

Retry Layer 1