فریلنسر

novinpedia

0/5 (0 بازخورد)
تاریخ عضویت 1400/07/14
طراح سایت و اپلیکیشن اندروید
 • برای شروع کار به چه مواردی نیاز دارید ؟

  تیم طراحی ما قبل از شروع هر کاری کاملا به نیازهای شما گوش می‌دهد و جای هیچ گونه نگرانی را برایتان باقی نمی‌گذارد. طرح ها و کارایی محصول با توجه به نیازهای شما شکل می‌گیرد و سپس ما به سرعت دست به کار می‌شویم. پروژه شما را از آن خود می دانیم و بهترین ها را برای آن می خواهیم!

  اگر هنوز لوگویی طراحی نکرده اید یا به دنبال باز طراحی آن هستید طراحان ما به صورت رایگان این کار را انجام می دهند . نگران تهیه هاست و دامین خود نباشید برای آن نیز بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد .

  بهترین و بروزترین راهکارها را به شما ارائه می‌دهیم

  پس از اینکه تمامی نیازهای شما را بررسی کردیم، بروزترین ، بهینه ترین و استاندارد ترین پیشنهاد ها و راهکارها را برای اجرا به شما ارائه می‌کنیم تا فرآیند به درستی و طبق رضایت شما پیش رود. آنچه در تمام مسیر انجام خواهد شد کاملا به انتخاب شما خواهد بود.

  اگر تحلیل دقیقی از رقیبان و بازار هدفتان ندارید این کار را به ما بسپارید تا با ابزار های تخصصی که در اختیار داریم کمکتان کنیم و آن ها را مورد بررسی و تحلیل دقیق انجام دهیم و نقاط ضعف و قدرت شما را تعیین کنیم .

  آموزش کامل کار با سایت و اپلیکشین بعد از اتمام پروژه

  پس از اتمام پروژه ، نحوه کار با سایت یا اپلیکیشن را جهت مدیریت آن به صورت ویدئویی و مختص پروژه شما به شما خواهیم آموخت تا بتوانید خودتان با پنل مدیریت سایت یا اپلیکیشن تان کار کنید.

  اگر صد انجام مارکتینگ و تبلیغات با هر بودجه ای را برای پروزه خود دارید می توانیم مراکز معتبر موجود و پربازده را به شما معرفی کنیم .

  همچنین می توانید از پکیج مارکینگ نوین پدیا هم برای این منظور استفاده کنید .

  پس از اتمام پروژه همراهتان هستیم

  اگر پروژه شما نیاز به درگاه بانکی تون یا نماد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد ما برای راهنمایی های تخصصی کنارتون هستیم.

  به هیچ وجه فکر نکنید پروژه را تمام کرده، به شما تحویل می‌دهیم و ترکتان می‌کنیم. خیر! ما دلسوزانه و با تعهد کامل در کنارتان هستیم تا آموزش‌های تکمیلی و تغییرات لازم را انجام دهیم.

  متعهد به زمان و اسناد و هزینه شما ، با تمام سرعت و توان در کنارتان خواهیم بود.

  اگر مقاله و عکس های مناسب ندارید ، این موارد را متخصصان ما با قرارداد های مکمل برای شما ایجاد خواهند کرد تا هیچ کمبودی نداشته باشید .

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های تکمیل شده

0

پروژه های لغو شده

0

سرویس در حال انجام

1

سرویس تکمیل شده

0

سرویس لغو شده

Retry Layer 1