فریلنسر

گروه امن پردازان ایمن

0/5 (0 بازخورد)
تاریخ عضویت 1400/03/23
حفاظت از پروژه های PHP با بروزترین متدها

معرفی

یکی از بزرگترین دغدغه های برنامه نویسان PHP، برقراری امنیت در سورس کد پروژه هایشان می باشد تا پس از منتشر شدن آن هیچ شخصی قادر به مشاهده و یا ویرایش کدهائی که بصورت شبانه روزی توسط یک تیم و یا گاهاً یک شخص نوشته شده است نباشند. همه ما بخوبی میدانیم برای تولید یک پروژه هر چند ساده، زحمات و هزینه های بسیاری صرف می شود و متاسفانه امروزه افراد سودجو سعی دارند تا آنها را با کمی تغییر بنام خودشان منتشر و از آن کسب درآمد نمایند. در ذیل به موارد دیگری اشاره نموده ایم که مطالعه آن به شما پیشنهاد می شود.

  • در صورتیکه محصول ما لایسنس دار شده باشد و انکریپت فایل ها صورت نپذیرد، در کمترین زمان لایسنس برداشته شده یا به اصطلاح نال می گردد.
  • اشخاصی که بصورت فریلنسری و یا پروژه محور کار انجام می دهند اغلباً دچار این موضوع می شوند که کارفرما در زمان عدم تسویه حساب، درخواست سورس کد محصول را به دلالیل مختلف می نماید و پس از ارائه سورس کد می بایست زمان بسیاری را صرف تسویه حساب نمایند.

 

حفاظت از کدها، آرامش خاطر را در راستای فعالیت های مالی برای شما برنامه نویسان عزیز فراهم می نماید.

 

قابلیت های سرویس

  1. عدم مشاهده کدهای PHP و ویرایش آنها
  2. اجرای محدودیت بر اساس آی پی و دامین
  3. قابلیت اجرا بر روی نسخه های PHP از 5.6 تا 8.0
  4. اجرای محدودیت پروژه بر اساس تاریخ جهت تعریف تاریخ انقضاء
  5. امکان درج متون ثابت در Header, Footer کدها جهت استفاده بعنوان کپی رایت و …
  6. قابلیت اجرای پروژه ها در تمامی سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مکینتاش بهمراه ارائه فایل های Loader در زمان تحویل پروژه

چگونه می توانم به شما اعتماد کنم ؟

ما یک تیم برنامه نویس هستیم و دغدغه های تمامی دوستان عزیز را درک می نمائیم و هیچوقت به خودمان اجازه استفاده از کدها و یا در اختیار قراردادن آن ها به افراد غیر را نمی دهیم. ضمن اینکه ما در استودیو ژاکت متعهد به انجام کارهایمان هستیم و فقط گروه امن پردازان ایمن اجازه انکریپت فایل های PHP را برعهده دارد.

آیا امکان Decrypt نمودن فایل ها وجود دارد ؟

در دنیای امنیت هیچ شخصی نمی تواند مدعی حفظ کامل و 100 درصدی امنیت شود. اما نکته حائز اهمیتی که وجود دارد تاکنون افراد بسیاری مدعی این شده اند که امکان Decrypt نمودن فایل ها را دارند اما پس از ارسال فایل به آنها جهت بررسی، هیچ یک موفق به خواندن یک خط کد نیز نشده اند و تاکنون استفاده کنندگان از این سرویس گزارشی مبنی بر منتشر شدن کدهایشان به ما ارائه نداده اند.

پیشنهاد شما برای بالابردن امنیت پروژه چیست ؟

روشی که برای بالابردن امنیت پروژه ها در مجموعه خودمان بکار گرفته ایم، استفاده از لایسنس گذاری در کنار انکریپت نمودن فایل ها می باشد. این روش ضریب اطمینان را بالا برده و اجازه استفاده به افرادی که پروژه یا محصول را از ما خریداری کرده اند نمی دهد. دو آیتمی که در بخش قابلیت ها به آن اشاره نمودیم ( اجرای محدودیت بر اساس آی پی و دامین ) و ( اجرای محدودیت پروژه بر اساس تاریخ جهت تعریف تاریخ انقضاء ) بود. اما در این دو قابلیت یک مشکل مشترک وجود دارد. در زمان تحویل فایل ها جهت انکریپت نمودن آن ها می بایست ( آی پی، دامین و تاریخ انقضاء ) را به ازای هر مشتری به ما اعلام نمائید که این مسئله از نظر اقتصادی برای شما دوستان عزیز مقرون به صرفه نمی باشد و بهتر است جهت مدیریت هرچه بیشتر این موضوع، از یک سیستم لایسنس گذاری معتبر استفاده نمائید و یا خودتان مانند مجموعه ما یک سیستم لایسنس گذاری شخصی یا قابلیت های مدنظر خودتان تولید نمائید.

1

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های تکمیل شده

0

پروژه های لغو شده

0

سرویس در حال انجام

0

سرویس تکمیل شده

0

سرویس لغو شده

Retry Layer 1