فریلنسر

علیرضا ناجی

0/5 (0 بازخورد)
تاریخ عضویت 1400/06/08
کارشناس اسکیما و محتوای غنی - پشتیبان رنک مث پرو ژاکت

علیرضا ناجی هستم، کارشناس پشتیبان رنک مث پرو. بصورت حرفه ای بر روی دانش اسکیما و طرحواره ها فعالیت می کنم و در این زمینه مقالات تحقیقاتی منتشر نموده ام. از سال 1384 به عنوان کارشناس روابط عمومی و ارتباط با مشتری در یک مجموعه بزرگ صنعتی مشغول بودم و همزمان به نویسندگی و تولید محتوا نیز پرداختم.

از 7 سال گذشته تا به امروز بیش از 11 هزار مشتری فعال زا پشتیبانی کرده و 20 مقاله آموزشی تحقیقاتی برای پلاگین سئوی فوق ترجمه کرده ام.

برای ارتقا سطح توانمندی و دانش ام، مقاله آموزشی برای کنسول جستجوی گوگل با بیش از 70 هزار کلمه و طول مطالعه 246 دقیقه را از 17 رفرنس انگلیسی زبان گرداوری و ضمن ترجمه فنی، بصورت کاملا تخصصی ارایه نموده ام. همینطو چندین مقاله تحقیقاتی و آموزشی در زمینه اسکیما نیز در کارنامه ام دارم.

روزانه بیش از 50 تیکت را پاسخ می دهم که از این نظر تجربه کاری بسیار خوبی را به لطف کاربران و مشتریان عزیزمان بدست آورده ام. تسلط خوبی  بر روی سایت های فروشگاهی و خدمات محور و همینطور خبری دارم.

نظر کارفرما و احترام به سلایق او برای من اولویت یک است و تلاش می کنم اهداف و ارزش های او دقیقا منطبق با بینش و درک خودم باشد. تجربه کاربری و تعامل با مشتری و مخاطبین در سایت برای من یک عقیده سرسختانه است و به ترافیک ارگانیک  و بازتاب های صادقانه و شفاف تاکید دارم.

 

 

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های تکمیل شده

0

پروژه های لغو شده

0

سرویس در حال انجام

0

سرویس تکمیل شده

0

سرویس لغو شده

Retry Layer 1