فریلنسر

اکشن وب

0/5 (0 بازخورد)
تاریخ عضویت 1400/07/01
خدمات طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن، سئو

اکشن وب به کسب و کارها و استارتاپ ها خدماتی ارائه می‌کند تا آنها را درآنلاین کردن همیاری نماید. با بیش از 20 متخصص حوزه دیجیتال و وب آمادگی ارائه بهترین و بروزترین خدمات را به شما عزیزان داریم. سابقه بیش از ده ساله‌ی ما پشتیبان و همراه شما در این مسیر رو به پیشرفت به سمت تحقق رویاهایتان خواهد بود. اگر تمایل به همکاری و دوستی با ما دارید از شنیدن صدای گرمتان خوشحال خواهیم شد.

تیم ما

 تیم ما شامل بیش از 15 نفر متخصص وب با بیش از ده سال تجربه است که هرکدام از آن‌ها دارای تخصص‌های حرفه‌ای می باشند. این تخصص ها در حوزه‌های طراحی وب، برنامه نویسی بک اند، برنامه نویسی فرانت اند، برنامه نویسی موبایل، دیتابیس، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، سئو و دیگر تخصص های لازم برای پیاده سازی پروژه های بزرگ و کوچک هستند.
در کنار این تیم، تیم متشکل از طراحان گرافیک و رابط کاربری، تیم مارکتینگ و بازاریابی، تیم تولید محتوی، تیم مشاوره و پشتیبانی و کارشناسان فروش ما فعالیت کرده و تیم فنی را در جهت ارائه خدمات بهتر به شما یاری می‌کنند.

چرا اکشن وب؟

ما بیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی وب سایت تمام دانش لازم برای طراحی و ساخت وب شما شما عزیزان به بهترین شکل ممکن را داریم ما در طول این مسیر با انواع چالش ها و موانع مختلفی برخورد کرده و آن‌ها را با تلاش و پشتکار پشت سر گذاشته ایم.
از آنجا که تیم اکشن عاشق یادگیری و تجربیات جدید است ما همراه خود را با تکنولوژی روز همگام کرده و این نوید را به شما می‌دهیم که در ساخت پروژه های شما از آخرین متدهای روز دنیا استفاده خواهیم کرد.

0

پروژه های در حال انجام

0

پروژه های تکمیل شده

0

پروژه های لغو شده

0

سرویس در حال انجام

0

سرویس تکمیل شده

0

سرویس لغو شده

Retry Layer 1